a subsidiary of Tallink Grupp
Open navigation Search
Close navigation

Broneeri tuba Tühista või muuda oma broneering siin

1

2

3

4

Tere tulemast Tallink City Hotel Four star hotel

Renoveerime põhjalikult Tallink Hotelsi ühe lipulaeva, aastal 2004. valminud Tallink City hotelli ja avame selle külastajatele taas 2021. aasta kevadsuvel.

Rõõmsa kohtumiseni juba juunis ja juba uues Tallink City Hotellis!

Vaata uudiseid »

Kahekohaline tuba

  Mõnusalt kompaktsed kahekohalised kahe eraldi voodiga toad asuvad hotelli 2.-9. korrusel. Et saaksid end hästi välja puhata, on tubadesse valitud väga mugavad kontinentaalvoodid – broneeri majutus kahe eraldiasetseva või ühe suure voodiga toas

  Peretuba

   Ruumikad peretoad asuvad hotelli 2. – 8. korrusel. Siin saad mõnusalt puhata ka kogu perega. Siin saad mõnusalt puhata ka kogu perega – tubades on väga mugavad kontinentaalvoodid ning kuni kahe lapse tarvis korralik diivanvoodi.

   De luxe tuba

    Elegantselt avarad de luxe toad asuvad hotelli 9. korrusel. Toas on ka mugav puhkeala tugitoolide ja diivaniga, millest saab soovi korral kuni 2 lapsele korraliku lisavoodi.

    Sviit

     Esinduslikud ja elegantsed sviidid asuvad hotelli 10. korrusel, mille akendest avaneb uhke vaade üle kogu linna. Kahetoalises sviidis on avar elutuba ning kvaliteetse, väga mugava ja laia kontinentaalvoodiga magamistuba, et uni tuleks tõeliselt kosutav.

     Saunasviit

      Elegantne ja esinduslik kahetoaline saunaga sviit asub hotelli 10. korrusel. Uhke vaade kogu linnale ja mõnus kogemus korralikust saunast teevad ka lühikesest nädalalõpust täiusliku puhkuse.

      Here’s some Special Rooms Offers at Tallink City Hotel

      Restoran

      Meeldejääv restoranielamus!

      City Grill House on kaasaegne grillrestoran, mis pakub elegantsel moel esinduslikku valikut grillil valmistatud roogi.

      Restoran

      Meeldejääv restoranielamus!

      City Grill House on kaasaegne grillrestoran, mis pakub elegantsel moel esinduslikku valikut grillil valmistatud roogi.

      Here’s some Bars & Restaurants Offers at Tallink City Hotel

      Lõõgastusala

      Puhkuseelamuse täiendamiseks on hotelli külalised teretulnud õdusale lõõgastusalale, kus kolme erineva mõnusa sauna järel on täpselt õige hetk nautida valitud hoolitsusi meie iluteenindajate käe all.

      Kui iluprotseduurideks siiski aega napib, siis saab ette võtta veel ühe saunaringi jahutades end vahepeal jääpuruga, jalutades vahelduva temperatuuriga Kneippi vannis või puhates vesivooditel.

      Lõõgastusala

      Puhkuseelamuse täiendamiseks on hotelli külalised teretulnud õdusale lõõgastusalale, kus kolme erineva mõnusa sauna järel on täpselt õige hetk nautida valitud hoolitsusi meie iluteenindajate käe all.

      Kui iluprotseduurideks siiski aega napib, siis saab ette võtta veel ühe saunaringi jahutades end vahepeal jääpuruga, jalutades vahelduva temperatuuriga Kneippi vannis või puhates vesivooditel.

      Here’s some Special Spa & Wellness Offers at Tallink City Hotel

      Tallink City hotelli uudised

      Täielikult uuenevasse Tallink City hotelli rajatakse lõõgastusala saunade ja hoolitsustega

      Uudis avaldatud mais 2021

      Tallink City hotelli uuenduskuuri tulemusena sünnib põnev terviklahendus, mis pakub suurt huvi just puhkusereisijatele. Puhkuse- ja tööreiside vorm ja sisu on muutumises ja põimub edaspidi senisest enam. Töötegemine distantsilt on üha levinum, mis omakorda avab ka reisimiseks hoopis uued võimalused, kuna seetõttu on võimalik puhkust ning töötamist veelgi paremini ja tõhusamalt ühendada.

      Pidades silmas puhkusreisijate soove ja vajadusi, oleme hotelli kontseptsiooni sisse põiminud mugavad võimalused lõõgastumiseks. Uueneva hotelli nutikas uus ruumilahendus toob endisest vilkama elu varasemalt vähekasutatud pinnale – hotelli alumisele korrusele rajatakse mõnusalt hubane ja kompaktne, korraga kuni 15 külastajat mahutav lõõgastusala saunade ja hoolitsustega.

      Lõõgastusalal asub kolm erinevat sauna: aurusaun, Soome saun ning aroomisaun, mille kasutamise järel või vahepeal soovitame väga proovida meie professionaalsete iluteenindajate poolt pakutavaid klassikalisi ja ka täiesti uusi heaoluteenuseid. Saunade ja hoolitsuste vahepeal on külastajatel võimalik mõnusasti puhata aurukamina ees.

      Lõõgastusalale on puhkama ja hoolitsusi nautima oodatud külastajad vanuses 18+ eelbroneeringu alusel esmaspäevast pühapäevani. Hotellikülastajatele, kes peatuvad hotelli de luxe toas või hotelli sviidis, on lõõgastusala kasutamine toa hinna sees. Teistes tubades puhkajatele on sissepääs lõõgastusalale lisatasu eest.

      Külastajad, kes peatuvad meie Tallinki hotellides koos väikeste lastega, on väga oodatud aega veetma Tallink Spa & Conference hotelli Aqua Spa veekeskusesse. Spaakeskuses saab lõõgastuda viies erinevas saunas ning veemõnusid nautida neljas erinevas basseinis ja sooja veega välibasseinis. Basseinides leidub palju atraktsioone – veemassaaž, kosed, purskkaevud, ring- ja vastuvooluga ala ning palju muud, mida lastega pere suured ja väikesed liikmed puhkusel kindlasti väga hinnata oskavad.

      Loe lähemalt »

      Tallink City hotelli uus restoran on City Grill House!

      Uudis avaldatud aprillis 2021

      Tallink City hotelli uuendamisel lähtusime külaliste eelistustest ja otsustasime tuua mõnedki Tallinki merelt ja maalt tuttavad kaubamärgid otse Tallinna südalinna. Merel väga armastatud GrillHouse teeb hotellis läbi põhjaliku uuenduskuuri ja avab uksed City Grill House restoranina.

      Edaspidi asub hotelli restoran kahel korrusel, laienedes endisele ööklubi Cellar alale 0. korrusel. See võimaldab paremini paigutada hommikusöögile saabuvat suurt inimeste hulka, annab võimalusi eraldada vaiksemaid ja elavamaid seltskondi või eraldada alumine korrus hoopis eriürituste tarvis. Läbi kahe korruse ulatuvas avatud köögiga restoranis on ruumi ja avarust, 228 kohta ning mugavalt paindlikud võimalused ürituste korraldamiseks.

      City Grill House restorani märksõnadeks on parimad maitsed, jagamine, hoolikalt valitud tooraine, põnevad lisandid, aga ka paindlikkus ja kombineeritavus – tellitu oma soovidele ja vajadustele vastavaks kohandamine, toidu ja maitseelamuste jagamine.

      Restorani peakokk Kristjan Kelder on välja töötanud originaalse ja täielikult uuendatud menüü. Esinduslik valik grillroogi valmistatakse hoolikalt valitud toorainest ja küpsetatakse Mibrasa söegrillil viisil, mis toob esile toidu parimad omadused – lihtsad ja puhtad maitsed. Lisaks rikkalikule lihavalikule tuleb grillilt kala, mereande, taimetoitu ja köögivilju ning muidugi ka magustoite. Menüü juurde sobitatud veinivalik on külluslik ning sisaldab muuhulgas näiteid TallinkSilja hinnatud veinirestorani Bon Vivant veinikaardist.

      Restoran City Grill House avatakse külastajatele juba juunis 2021.

      Loe lähemalt »

      Esitleme uueneva Tallink City hotelli interjöörilahendust

      Uudis avaldatud märtsis 2021

      Esitleme uhkusega uueneva Tallink City hotelli interjöörilahendust – just selline pilt avaneb peale renoveerimist meie vastuvõtus. Hotelli sisekujundus tervikuna lähtub esmapilgul ehk vastandlikestki märksõnadest – linnasüda ja looduslähedus, tehniline areng ja naturaalsus, kiirus ja rahulikult kulgev aeg. Interjööris kasutatud toonid on loodusest inspireeritud, samas annab majale iseloomu graafiliselt mõjuvate metallist mööblikonstruktsioonide, klaasi ja valguse põnev seostamine. Sellel foonil peaks tekkiv tervik olema mõnusalt inimlik ja puhkust ning lõõgastumist soodustav, kohandudes seejuures hästi kesklinna melu ja võimalustega. Sisekujunduse autor on Meelis Press.

      Tänasest on ka kõigi uueneva Tallink City hotell tubade müük avatud. Olete teretulnud juba juunis!

      Broneeri majutus »

      Jätkame Tallink City hotelli uuendamisega

      Uudis avaldatud veebruaris 2021

      Renoveerime põhjalikult Tallink Hotelsi ühe lipulaeva, aastal 2004. valminud Tallink City hotelli ja avame selle külastajatele taas 2021. aasta kevadsuvel. Kesklinna eksklusiivseima asukohaga neljatärnihotell kohaneb pärast uuenduskuuri veelgi paindlikumalt külaliste soovide ja vajadustega. Oleme kestva kriisi kestel püüdnud märgata külaliste eelistuste võimalikku muutust ning sellele hotelli uuendades ka täie tähelepanuga reageerida.

      Hotelli kümnel korrusel on renoveerimise järgselt kokku 324 eri kategooria tuba – klassikalised kaheinimesetoad, ruumikad peretoad, elegantsed de lux toad ja esinduslikud sviidid. Kõik toad sisustatakse linnasüdames asuvale hotellile kohaselt modernses stiilis ning hotelli sisekujundus tervikuna lähtub esmapilgul ehk vastandlikestki märksõnadest – linnasüda ja looduslähedus, tehniline areng ja naturaalsus, kiirus ja rahulikult kulgev aeg.
      Hotelli restoran teeb läbi väga põhjaliku muutuse ning avaneb külastajatele täiesti teisenenud kontseptsiooniga. Tulevases restoranis on ruumi ja avarust, 228 kohta ja mugavalt paindlikud võimalused eriürituste korraldamiseks. Sündmuste, nõupidamiste ja konverentside tarvis uuendatakse 10. korruse sündmusala ning sealgi on võtmesõnaks inspireerivad uued lahendused. Ka muud hotelli avalikud ruumid ning erinevad täiendavate teenuste alad kujundatakse põhjalikult ümber, tekkiv tervik peaks eelmise lahendusega võrreldes enam huvi pakkuma just puhkusereisijatele. Põhjust uue hotelli valmimisel silma peal hoida on ka pere ja lastega reisijatel, sest nendegi peale oleme mõelnud varasemast enam.
      Milline saab olema renoveeritud hotelli kontseptsiooniline tervik, avaneb teie ees järk-järgult. Täiendame kodulehte jooksva infoga ja kutsume teid meie tegemistel Facebookis silma peal hoidma.

      Rõõmsa kohtumiseni juba juunis ja juba uues Tallink City Hotellis!

      Hotelli sisekujunduse autor on arhitekt Meelis Press. Hoone ümberehitus- ja renoveerimistööd teeb AS Merko. Hotell on plaanis avada juunis 2021.

      Vaata pilte »

      Alustasime Tallink City hotelli renoveerimisega

      Uudis avaldatud novembris 2020

      Suve lõpus andsime teada, et alustame Tallink City hotellis renoveerimist. Septembris oli hotellipere hõivatud, et lugeda, märgistada ning koguda kokku hotelli mööbel, millele võiks leiduda vajajaid. Annetamisest saab pikemalt lugeda siit samalt lehelt.

      Septembris alustasimegi kesklinnas asuva hotelli põhjaliku ning suuremahulise kapitaalremondiga.  Teenindusmaja hoones paiknev Tallink City hotell oli uuenduskuuri oodanud juba mõnda aega. Majanduses ning turismis valitsev olukord tekitas ootamatult võimaluse hotelli uuendada.

      Novembris alustasime seinte ja lagede lammutamisega. Tööde käigus läbivad nii hotelli numbritoad kui ka kõik hotelli üldkasutatavad alad täieliku uuenduskuuri. Hotelli uuendustööd kestavad kuni 2021. aasta maikuu lõpuni ning hotelli plaanime uuesti avada järgmise aasta juunis.

      Remonti läinud Tallink City hotelli mööbli ja sisustusega varustati hoolekandeasutusi üle Eesti

      Uudis avaldatud septembris 2020

      Sellest suvest ajutiselt oma uksed sulgenud ning septembrist remondiga alustanud Tallink City hotelli mööbel ja sisustusmaterjalid on jõudnud ladude ja prügimäe asemel mitmete abivajajateni üle Eesti.

      Suve hakul, kui kunagise Teenindusmaja hoone omanikega kokkuleppel võeti Tallink Grupi poolt vastu otsus Tallink City hotell järgmise suveni sulgeda ning selle aja jooksul omanike poolt täielikult renoveerida, oli koheselt selge ka see, et hotellis edaspidi kasutust mitte leidev mööbel ning sisustus võiks võimalikult suures ulatuses ringlusse jõuda.

      Koostöös Sotsiaalministeeriumiga leiti üle Eesti hulgaliselt asutusi ja organisatsioone, kelle jaoks endiselt heas korras mööbel ja sisustus praegusel keerulisel ajal hädavajaliku uuenduskuuri läbi võimaldas viia ning mõnel puhul lausa hädavajalikke teenuseid planeeritust kiiremini pakkuma võimaldas hakata.

      Hotelli mööblist ja sisustusest leidsid peamiselt taaskasutust voodid, madratsid, toolid, lauad, öökapid, voodikatted, kardinad, kuid uue kodu leidsid näiteks ka hotelli vastuvõtulaua suured puidust seinapaneelid ning hotelli lobbys paiknenud hiigelsuured seinapeeglid.

      Loe edasi »

      TALLINK CITY HOTELLIST JA AJALOOST

      Uudis avaldatud augustis 2020

      Alustame Tallinna kesklinnas asuva Tallink City hotelli renoveerimisega. Tööde käigus uuendame kõiki hotellitube, fuajeed, restorani, konverentsikeskust ning üldkasutatavaid alasid. Renoveerimistööd lõppevad 2021. aasta mais ja hotelli avame uuesti järgmise aasta juunis.

      Eesti ja kogu maailma turismi ja hotellimajanduse praegune olukord võimaldab viia läbi renoveerimistööd. Nii oleme valmis järgmise aasta hooaja saabudes hotelli uksed uuesti avama, et pakkuda Eesti hotellimaastikul uut kontseptsiooni ja ainult suurepärast majutuselamust.

      Ajaloost

      Tallink City hotell asub hoones, mida kunagi tunti Teenindusmajana. Hoone ehitati 1974. aastal. Aastatel 2003 – 2004 viidi läbi hoone põhjalik uuenduskuur arhitekti ja sisekujundaja Meelis Pressi juhtimisel. 2004. aasta 10. mail avati hoones Best Western Hotell Tallink. „Väljastpoolt metalselt särav ja seestpoolt külalislahke, soe ja õdus“, kirjeldasid sellel aastal ajakirjad vastavatud hotelli.

      Aastal 2005 sai hotell nime Tallink City Hotel.

      Ettevõttest

      OÜ TLG Hotell on AS Tallink Grupp tütarettevõte. Tallink Hotels kaubamärki kannab 4 hotelli. Tallink City hotell asub Tallinna kesklinnas. Tallink Spa & Conference ning Tallink Express hotell asuvad sadama vahetus läheduses, vaid 10 minuti jalutuskäigu kaugusel ajaloolisest Tallinna vanalinnast. Tallink Hotel Riga asub Läti pealinnas, raudteejaama ning Riia vanalinna vahetus läheduses.

      Tallink City hotelli nime kandvas hotellis on 332 tuba, hotelli teisel ja kümnendal korrusel asub konverentsikeskus. Lisaks on hotellis restoran Sume, ööklubi Cellar ja ilukeskus ning jõusaal. Hotelli renoveeritakse alates 01.09.2020. Hotell avatakse taas külastajatele alates  juunist 2021.

      Eripakkumised, mis võivad teile huvi pakkuda!

      Kontakt

      Tallink City Hotel


      Aadress: A. Laikmaa 5, 10145 Tallinn, Eesti

      Telefon: +372 630 0800
      E-post: cityhotel@tallink.ee

      Vaata kõiki Tallink Hotels kontakte