a subsidiary of Tallink Grupp
Open navigation Search
Close navigation

Broneeri tuba Tühista või muuda oma broneering siin

1

2

3

4

Tere tulemast Tallink City Hotel Four star hotel

Head uut aastat ja head uut hotelli – avame renoveeritud Tallink City juba juunis!

Vaata lisa »

Tallink City hotelli uudised

Alustasime Tallink City hotelli renoveerimisega

Suve lõpus andsime teada, et alustame Tallink City hotellis renoveerimist. Septembris oli hotellipere hõivatud, et lugeda, märgistada ning koguda kokku hotelli mööbel, millele võiks leiduda vajajaid. Annetamisest saab pikemalt lugeda siit samalt lehelt.

Septembris alustasimegi kesklinnas asuva hotelli põhjaliku ning suuremahulise kapitaalremondiga.  Teenindusmaja hoones paiknev Tallink City hotell oli uuenduskuuri oodanud juba mõnda aega. Majanduses ning turismis valitsev olukord tekitas ootamatult võimaluse hotelli uuendada.

Novembris alustasime seinte ja lagede lammutamisega. Tööde käigus läbivad nii hotelli numbritoad kui ka kõik hotelli üldkasutatavad alad täieliku uuenduskuuri. Hotelli uuendustööd kestavad kuni 2021. aasta maikuu lõpuni ning hotelli plaanime uuesti avada järgmise aasta juunis.

Remonti läinud Tallink City hotelli mööbli ja sisustusega varustati hoolekandeasutusi üle Eesti

Sellest suvest ajutiselt oma uksed sulgenud ning septembrist remondiga alustanud Tallink City hotelli mööbel ja sisustusmaterjalid on jõudnud ladude ja prügimäe asemel mitmete abivajajateni üle Eesti.

Suve hakul, kui kunagise Teenindusmaja hoone omanikega kokkuleppel võeti Tallink Grupi poolt vastu otsus Tallink City hotell järgmise suveni sulgeda ning selle aja jooksul omanike poolt täielikult renoveerida, oli koheselt selge ka see, et hotellis edaspidi kasutust mitte leidev mööbel ning sisustus võiks võimalikult suures ulatuses ringlusse jõuda.

Koostöös Sotsiaalministeeriumiga leiti üle Eesti hulgaliselt asutusi ja organisatsioone, kelle jaoks endiselt heas korras mööbel ja sisustus praegusel keerulisel ajal hädavajaliku uuenduskuuri läbi võimaldas viia ning mõnel puhul lausa hädavajalikke teenuseid planeeritust kiiremini pakkuma võimaldas hakata.

Hotelli mööblist ja sisustusest leidsid peamiselt taaskasutust voodid, madratsid, toolid, lauad, öökapid, voodikatted, kardinad, kuid uue kodu leidsid näiteks ka hotelli vastuvõtulaua suured puidust seinapaneelid ning hotelli lobbys paiknenud hiigelsuured seinapeeglid.

Loe edasi »

TALLINK CITY HOTELLIST JA AJALOOST

Alustame Tallinna kesklinnas asuva Tallink City hotelli renoveerimisega. Tööde käigus uuendame kõiki hotellitube, fuajeed, restorani, konverentsikeskust ning üldkasutatavaid alasid. Renoveerimistööd lõppevad 2021. aasta mais ja hotelli avame uuesti järgmise aasta juunis.

Eesti ja kogu maailma turismi ja hotellimajanduse praegune olukord võimaldab viia läbi renoveerimistööd. Nii oleme valmis järgmise aasta hooaja saabudes hotelli uksed uuesti avama, et pakkuda Eesti hotellimaastikul uut kontseptsiooni ja ainult suurepärast majutuselamust.

Ajaloost

Tallink City hotell asub hoones, mida kunagi tunti Teenindusmajana. Hoone ehitati 1974. aastal. Aastatel 2003 – 2004 viidi läbi hoone põhjalik uuenduskuur arhitekti ja sisekujundaja Meelis Pressi juhtimisel. 2004. aasta 10. mail avati hoones Best Western Hotell Tallink. „Väljastpoolt metalselt särav ja seestpoolt külalislahke, soe ja õdus“, kirjeldasid sellel aastal ajakirjad vastavatud hotelli.

Aastal 2005 sai hotell nime Tallink City Hotel.

Ettevõttest

OÜ TLG Hotell on AS Tallink Grupp tütarettevõte. Tallink Hotels kaubamärki kannab 4 hotelli. Tallink City hotell asub Tallinna kesklinnas. Tallink Spa & Conference ning Tallink Express hotell asuvad sadama vahetus läheduses, vaid 10 minuti jalutuskäigu kaugusel ajaloolisest Tallinna vanalinnast. Tallink Hotel Riga asub Läti pealinnas, raudteejaama ning Riia vanalinna vahetus läheduses.

Tallink City hotelli nime kandvas hotellis on 332 tuba, hotelli teisel ja kümnendal korrusel asub konverentsikeskus. Lisaks on hotellis restoran Sume, ööklubi Cellar ja ilukeskus ning jõusaal. Hotelli renoveeritakse alates 01.09.2020. Hotell avatakse taas külastajatele alates  juunist 2021.

Vaata meie teiste hotellide eripakkumisi

Kontakt

Tallink City Hotel


Aadress: A. Laikmaa 5, 10145 Tallinn, Eesti

Telefon: +372 630 0800
E-post: cityhotel@tallink.ee

Vaata kõiki Tallink Hotels kontakte