a subsidiary of Tallink Grupp
Open navigation Search
Close navigation

Broneeri tuba Tühista või muuda oma broneering siin

1

2

3

4

Tule meile tööle!

Säravad ja inspireerivad kaaslased, moodne töökeskkond,
paindlik tööaeg. Loome koos erilisi elamusi!

 

Vaata lähemalt »

Tule meile tööle!

Säravad ja inspireerivad kaaslased, moodne töökeskkond,
paindlik tööaeg. Loome koos erilisi elamusi!

 

Vaata lähemalt »

Tallink Hotels on osa Tallink Grupist. Eesti ühte suurimasse hotelliketti kuulub Tallinnas kolm omanäolist hotelli: Tallink Spa & Conference, Tallink Express ja Tallink City. Otsime oma ägedasse ja kogenud tiimi uusi toredaid kaaslasi.

RESTORANI TEENINDAJA

Meie teenindajad on säravad võõrustajad, kes hoolitsevad selle eest, et laud oleks alati lookas ja külaliste nägu naerul. Kui ka sinu külalislahkus tekitab selliseid elamusi ja emotsioone, siis on meil just sinu andeid vaja. Tule tööle!

Nero restorani teenindaja »
Nero restorani hommikusöögi teenindaja »
City Grill House restorani teenindaja »
Ristorante Flavore restorani teenindaja »

BAARMEN/BAARIDAAM

Meie baarmenid ja baaridaamid loovad kokteile sellise kirega nagu poeedid luuleridu, kui muusa neid külastab. Vahel tundub, et nad on suisa maagid, kes suudavad kasvõi läbipaistvast jääst värvilise kokteili välja šeikida. Kui sinagi tunned kokteiliretsepte nagu võlur oma loitse, siis on meil just sinu andeid vaja. Tule tööle!

Baarmen/baaridaam »
Baariabi »

KOKK

Meie kokad on tulelausujad, kelle erakordsetes kätes muutub tooraine hõrguks roaks ja kõhutäiest saab kordumatu elamus. Nad on kunstnikud, kelle ateljeeks on köök ja lõuendiks taldrik. Kui ka sinu toidulaua ümber kogunevad sageli vaimustunud ja tänulikud näod, siis on meil just sinu andeid vaja. Tule tööle!

Kokk City Grill House»
Kokk restoran Nero»
Kokk Ristorante Flavore »

ÜLDALADE KORISTAJA

Meie koristajad liuglevad üldaladel nagu peotantsijad ballisaalis, lüües samal ajal kõik nii kaunilt läikima, et suunamudijad on meie peegeldavatest pindadest lausa lummatud. Pole siis ime, et meie majas kaamerad aina välguvad. Kui ka sinu kireks on puhtuse taktis keerlev valsisamm, siis on meil just sinu andeid vaja. Tule tööle!

Toateenija »

VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR

Meie vastuvõtu administraatoritel läheb kõrv kohe kikki, kui keegi kuskil bonjour või arigato ütleb. Meile meeldib neist mõelda kui ülisõbralikest ja tähelepanelikest diplomaatidest. Kui ka sina oled esinduslik, mõjudes samal ajal sooja ja heatujulisena, siis on meil just sinu andeid vaja. Tule tööle!

Vastuvõtu administraator Tallink City hotelli »
Vastuvõtu administraator Tallink Spa & Conference hotelli »
Ööadministraator Tallink city hotelli »

LAOTÖÖTAJA

Meie laotöötajad on multiandekad asjaajajad, kelle valvsa pilgu all ei lähe kaotsi ükski pakike ja kelle jaoks kastide liigutamine on mõnus treeningharjutus. Kui ka sina oled täpne ja sulle meeldib liikuv töö, siis on meil just sinu andeid vaja. Tule tööle!

Laotöötaja »

Oleme kirglikult külalislahked ja eriliste elamuste loojad. Pakume oma tööperele haaravaid väljakutseid ning paindlikke võimalusi töö- ja eraelu ühildamisel. Suures ettevõttes on igaüks oodatud endale kõrgustesse teed rajama, seega on meil küllaldaselt võimalusi, et saaksid uutes rollides kasvada. Sinu tulevase töökoha teevad tõeliselt eriliseks suurepärased, humoorikad ja ühtehoidvad kaaslased.

Vaata kõiki tööpakkumisi »

LOE LÄHEMALT, MIDA MEIE TÖÖTAJAD VÄÄRTUSTAVAD:

RESTORANI TEENINDAJA KELLI

Kelli, City Grill House restorani teenindaja ja Tallinki hotellide turunduspraktikant: “Mulle meeldib, et saan siin ühendada töö, õpingud ja eraelu. Suures ettevõttes töötades on mul võimalik erinevaid ameteid proovida. Samuti on mul kindlustunne, et olen siin hoitud.

Tänu väga erinevatele soodustustele saan ka oma lähedasi üllatada. Omamoodi legendaarseks on saanud meie reisid Rootsi ja lõbusad sünnipäevad Itaalia restoranis.”

VASTUVÕTUJUHT SANDRA

Sandra, Tallink City hotelli vastuvõtujuht: “Ma alustasin meie hotellides vastuvõtu administraatorina. Täna saan oma kogemust ja teadmisi teistele tiimiliikmetele edasi anda.

Kuna ma armastan väga erinevaid keeli ja kultuure, siis on see olnud minu jaoks ääretult põnev teekond. Oskan tervitada ja tänada paljudes keeltes ning üsna hästi ära arvata, kust meie külalised pärit on. Kui reisijaid nende emakeeles tervitada, ongi juba esimene positiivne emotsioon loodud. Oma töö puhul väärtustangi seda, et saan siin tõeliselt erilisi hetki luua.”

ÜRITUSTESARI “ELAMUSROHKE REIS HOTELLIMAAILMA”

 

Tänavu lükkasime Tallinki hotellides käima üritustesarja “Elamusterohke reis hotellimaailma!“.
Näitame kooliõpilastele pooleteise tunni jooksul, mis toimub võõrustamise põnevas maailmas – kuidas luuakse erilisi elamusi ning milliseid teadmisi ja oskusi selleks vaja läheb.

TALLINK CITY HOTEL

 

TALLINK SPA & CONFERENCE HOTEL

 

Loome koos erilisi elamusi. Tule meile tööle!

 

Vaata kõiki tööpakkumisi »

Eripakkumised, mis võivad teile huvi pakkuda!

Kontaktid

OÜ TLG Hotell


Sadama 7,
10111 Tallinn, Eesti

Reg.nr: 10952552
VAT nr: EE100220641
Pank: AS SEB Pank
IBAN: EE471010220031245015
SWIFT: EEUHEE2X

SIA TLG Hotell Latvija


Elizabetes 24/1,
LV-1050 Riga, Latvia

Reg.nr: 40103249106
VAT nr: LV 40103249106
Pank: SEB Bank
SWIFT: UNLA LV 2X
Kontonr (EUR): LV18 UNLA 0050 0152 3069 1

Tallink Hotels aktsepteerib järgmisi krediitkaarte:

Visa Mastercard Eurocard American Express