a subsidiary of Tallink Grupp
Open navigation Search
Close navigation
Close navigation

Broneeri tuba Tühista või muuda oma broneering siin

1

2

3

4

Tere tulemastTallink Spa & Conference Hotel – Konverentsikeskus

Pealinna ärikeskusest ning vanalinnast vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel asuv Tallink Spa & Conference hotell on sündmuste hotell. Auto, takso, bussi ning trammiga kergesti ligipääsetav hotell renoveeriti põhjalikult 2019 aastal.

Konverentsikeskus

Hotelli teisel korrusel asuvas konverentsikeskuses on 7 erineva suurusega ning kergesti liigendatavat saali. Tallink Spa & Conference hotelli ehitamisel on pööratud lisaks sisekujundusele erilist tähelepanu kõrgetasemelisele ning lihtsasti kasutatavale konverentsi tehnikale.

Keskuses saab korraldada püstijala vastuvõtu kuni 500le külalisele. Suurim saal mahutab teatri stiilis 260 konverentsi külastajat. Konverentsikeskuse saalid ning uus tehnika kindlustab innustava ja tõhusa töökeskkonna ja toetab igati heade innovatiivsete ideede sündi! Pärast töökat koosolekupäeva saab aga õhtut jätkata kas baaris, veekeskuses või restoranis Nero.

Lõuna-buffet menüü (.pdf) »
Õhtu-buffet menüü (.pdf) »

Konverentsitehnika

Tallink Spa & Conference hotelli konverentsikeskuse sisustamisel on pööratud erilist tähelepanu tipptasemel, kuid siiski lihtsasti kasutatavale konverentsitehnikale. Samuti on meie meeskond alati abiks, et konverentsi korraldus kulgeks sujuvalt.

Igas konverentsi- ja koosolekuruumis on lasertehnoloogial töötav projektor, 86´´ interaktiivne puuteekraan, juhtmevaba ClickShare, kõik-ühes videokonverentsi süsteem Poly Studio maksimaalse videokõnede kvaliteedi tagamiseks. Ja muidugi ka traditsioonilised töövahendid nagu pabertahvel ja markerid ning kirjutusplokid ja pastapliiatsid. Kõigis konverentsiruumides on konditsioneer ja tasuta Wi-Fi.

Lisatasu eest on võimalik rentida lisaseadmetena mikrofone, sünkroontõlkeseadmeid ja muud tehnikat professionaalse ja positiivselt meeldejääva ürituse korraldamiseks

Konverentsipakett “Neptun”

Kasuliku ja meeldiva ühendamiseks pakume teile Tallinki hotellides uut konverentsipaketti “Neptun”, mille hind sisaldab lisaks ruumirendile ja toitlustusele ka Aqua Spa piletit. Valida saab kahe erineva pikkusega paketi vahel ning pakett kehtib 6-30 inimesele.

Konverentsipakett “Neptun” »

Konverentsitehnika

Konverentsisaalid ja mahutavused

Teater
Klassiruum
Diplomaat
U-stiil
Vastuvõtt
Bankett
Workshop
Suurus
  • Galaxy 1

    50

  • Galaxy 2

    90

  • Romantika

    45

  • Victoria

    40

  • Meloodia

    40

  • Fantaasia

    45

  • Boardroom

    -

  • Galaxy 1 + Galaxy 2

    180

  • Galaxy 2 + Romantika

    150

  • Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika

    230

  • Fantaasia + Meloodia

    90

  • Meloodia + Victoria

    84

  • Fantaasia + Meloodia + Victoria

    140

  • Konverentsikeskus

    -

  • Konverentsi fuajee

    -

  • Sigaribaar Fidel 5. korrus

    35

  • Galaxy 1

    30

  • Galaxy 2

    44

  • Romantika

    24

  • Victoria

    18

  • Meloodia

    18

  • Fantaasia

    22

  • Boardroom

    -

  • Galaxy 1 + Galaxy 2

    100

  • Galaxy 2 + Romantika

    74

  • Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika

    124

  • Fantaasia + Meloodia

    40

  • Meloodia + Victoria

    40

  • Fantaasia + Meloodia + Victoria

    80

  • Konverentsikeskus

    -

  • Konverentsi fuajee

    -

  • Sigaribaar Fidel 5. korrus

    30

  • Galaxy 1

    28

  • Galaxy 2

    28

  • Romantika

    24

  • Victoria

    16

  • Meloodia

    16

  • Fantaasia

    20

  • Boardroom

    12

  • Galaxy 1 + Galaxy 2

    -

  • Galaxy 2 + Romantika

    60

  • Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika

    -

  • Fantaasia + Meloodia

    36

  • Meloodia + Victoria

    36

  • Fantaasia + Meloodia + Victoria

    60

  • Konverentsikeskus

    -

  • Konverentsi fuajee

    -

  • Sigaribaar Fidel 5. korrus

    24

  • Galaxy 1

    28

  • Galaxy 2

    36

  • Romantika

    20

  • Victoria

    16

  • Meloodia

    16

  • Fantaasia

    20

  • Boardroom

    -

  • Galaxy 1 + Galaxy 2

    O-48/U-36

  • Galaxy 2 + Romantika

    34

  • Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika

    -

  • Fantaasia + Meloodia

    36

  • Meloodia + Victoria

    36

  • Fantaasia + Meloodia + Victoria

    60

  • Konverentsikeskus

    -

  • Konverentsi fuajee

    -

  • Sigaribaar Fidel 5. korrus

    24

  • Galaxy 1

    60

  • Galaxy 2

    90

  • Romantika

    30

  • Victoria

    30

  • Meloodia

    30

  • Fantaasia

    30

  • Boardroom

    -

  • Galaxy 1 + Galaxy 2

    180

  • Galaxy 2 + Romantika

    160

  • Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika

    200

  • Fantaasia + Meloodia

    60

  • Meloodia + Victoria

    60

  • Fantaasia + Meloodia + Victoria

    120

  • Konverentsikeskus

    500

  • Konverentsi fuajee

    175

  • Sigaribaar Fidel 5. korrus

    40

  • Galaxy 1

    30

  • Galaxy 2

    60

  • Romantika

    20

  • Victoria

    10

  • Meloodia

    10

  • Fantaasia

    20

  • Boardroom

    -

  • Galaxy 1 + Galaxy 2

    90

  • Galaxy 2 + Romantika

    70

  • Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika

    120

  • Fantaasia + Meloodia

    30

  • Meloodia + Victoria

    30

  • Fantaasia + Meloodia + Victoria

    60

  • Konverentsikeskus

    -

  • Konverentsi fuajee

    -

  • Sigaribaar Fidel 5. korrus

    -

  • Galaxy 1

  • Galaxy 2

  • Romantika

  • Victoria

  • Meloodia

  • Fantaasia

  • Boardroom

  • Galaxy 1 + Galaxy 2

  • Galaxy 2 + Romantika

  • Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika

  • Fantaasia + Meloodia

  • Meloodia + Victoria

  • Fantaasia + Meloodia + Victoria

  • Konverentsikeskus

  • Konverentsi fuajee

  • Sigaribaar Fidel 5. korrus

  • Galaxy 1

    70

  • Galaxy 2

    101

  • Romantika

    53

  • Victoria

    40

  • Meloodia

    40

  • Fantaasia

    51

  • Boardroom

    26

  • Galaxy 1 + Galaxy 2

    180

  • Galaxy 2 + Romantika

    155

  • Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika

    233

  • Fantaasia + Meloodia

    91

  • Meloodia + Victoria

    80

  • Fantaasia + Meloodia + Victoria

    131

  • Konverentsikeskus

    702

  • Konverentsi fuajee

    322

  • Sigaribaar Fidel 5. korrus

    144

Teater Klassiruum Diplomaat U-stiil Vastuvõtt Bankett Workshop Suurus
Galaxy 150302828603070
Galaxy 2904428369060101
Romantika45242420302053
Victoria40181616301040
Meloodia40181616301040
Fantaasia45222020302051
Boardroom--12---26
Galaxy 1 + Galaxy 2180100-O-48/U-3618090180
Galaxy 2 + Romantika15074603416070155
Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika230124--200120233
Fantaasia + Meloodia90403636603091
Meloodia + Victoria84403636603080
Fantaasia + Meloodia + Victoria14080606012060131
Konverentsikeskus----500-702
Konverentsi fuajee----175-322
Sigaribaar Fidel 5. korrus3530242440-144

Tallink Spa & Conference Hotel´i konverentsiruumide kõrgus on 3,1 m.

Lisainformatsioon ja konverentsiteenuste tellimine

Eripakkumised, mis võivad teile huvi pakkuda!

Kontakt

Tallink Spa & Conference Hotel


Aadress: Sadama 11a, 10111 Tallinn, Eesti

Telefon: +372 630 1000
E-post: spahotel@tallink.ee

Vaata kõiki Tallink Hotels kontakte