a subsidiary of Tallink Grupp
Open navigation Search
Close navigation
Close navigation

Broneeri tuba Tühista või muuda oma broneering siin

1

2

3

4

Tere tulemast Peretuba

Toa kirjeldus

Ruumikad peretoad asuvad hotelli 2. – 8. korrusel. Siin saad mõnusalt puhata ka kogu perega – tubades on väga mugavad kontinentaalvoodid ning kuni kahe lapse tarvis korralik diivanvoodi.

Pere väiksemad leiavad kindlasti põnevat tegevust meie hotelli 0.korrusel asuval lastealal, kus on valida mitmete toredate mängude vahel ning kuhu peretubades ööbivad lapsed on väga oodatud!

Ja kui vanematel on perepuhkuse ajalgi vaja tööd teha, siis ei pea teised pereliikmed selleks ajaks toast välja kolima – hotelli vastuvõtukorrusel asuvad väikesed mugavad kabinetid, mille kasutamine on peretoa hinna sees.

– Kõik peretoad on parkettpõrandaga, sobides ka allergikute majutuseks.
– Toas on tee või muu kuuma joogi valmistamiseks vajalik komplekt.
– Eriliselt rikkalikku hommikusööki pakub restoran.
– Kuni 5-aastased lapsed ööbivad koos vanematega tasuta.
– Kui Sinu pere on suurem kui 4 inimest, soovitame valida ühendatavad toad lisavooditega.

Hotellis on lai valik erinevaid teenuseid, mis muudavad puhkuse veelgi erilisemaks.

Hotellitoas on

Telefon
Teler
Tasuta WiFi
Kliimaseade
Pimendavad kardinad
Seif
Föön
Minibaar
Kohv ja tee

Hotellitoa hinnas sisaldub

Kabinet

Vali lisaks:

Hotellis on lai valik erinevaid teenuseid, mis muudavad puhkuse veelgi nauditavaks. Lisatasu eest on võimalik juurde osta:

Lisamugavused hotellis

Lasteala
Siseterviserada
Triikimistuba
Tallink e-pood näidisteala
Sündmusala
Lobby-baar
Deli
Baar24

Informatsioon hotelli kohta:

Tallinna kesklinna eksklusiivseima asukohaga neljatärnihotell kohaneb pärast uuenduskuuri veelgi paindlikumalt külaliste soovide ja vajadustega. Hotelli kümnel korrusel on renoveerimise järgselt kokku 324 eri kategooria tuba – klassikalised kaheinimesetoad, ruumikad peretoad, elegantsed de lux toad ja esinduslikud sviidid. Kõik toad sisustatakse linnasüdames asuvale hotellile kohaselt modernses stiilis ning hotelli sisekujundus tervikuna lähtub esmapilgul ehk vastandlikestki märksõnadest – linnasüda ja looduslähedus, tehniline areng ja naturaalsus, kiirus ja rahulikult kulgev aeg.

Tulevases restoranis on ruumi ja avarust, 228 kohta ja mugavalt paindlikud võimalused eriürituste korraldamiseks. Sündmuste, nõupidamiste ja konverentside tarvis uuendatakse 10. korruse sündmusala ning sealgi on võtmesõnaks inspireerivad uued lahendused.

Ka muud hotelli avalikud ruumid ning erinevad täiendavate teenuste alad kujundatakse põhjalikult ümber, tekkiv tervik peaks eelmise lahendusega võrreldes enam huvi pakkuma just puhkusereisijatele. Põhjust uue hotelli valmimisel silma peal hoida on ka pere ja lastega reisijatel, sest nendegi peale oleme mõelnud varasemast enam.

Eripakkumised, mis võivad teile huvi pakkuda!

Kontakt

Tallink City Hotel


Aadress: A. Laikmaa 5, 10145 Tallinn, Eesti

Telefon: +372 630 0800
E-post: cityhotel@tallink.ee

Vaata kõiki Tallink Hotels kontakte