a subsidiary of Tallink Grupp
Open navigation Search
Close navigation
Close navigation

Broneeri tuba Tühista või muuda oma broneering siin

1

2

3

4

Tere tulemast Peretuba

Toa kirjeldus

Ruumikad peretoad asuvad hotelli 2. – 8. korrusel. Siin saad mõnusalt puhata ka kogu perega – tubades on väga mugavad kontinentaalvoodid ning kuni kahe lapse tarvis korralik diivanvoodi.

Pere väiksemad leiavad kindlasti põnevat tegevust meie hotelli 0.korrusel asuval lastealal, kus on valida mitmete toredate mängude vahel ning kuhu peretubades ööbivad lapsed on väga oodatud!

Ja kui vanematel on perepuhkuse ajalgi vaja tööd teha, siis ei pea teised pereliikmed selleks ajaks toast välja kolima – hotelli vastuvõtukorrusel asuvad väikesed mugavad kabinetid, mille kasutamine on peretoa hinna sees.

– Kõik peretoad on parkettpõrandaga, sobides ka allergikute majutuseks.
– Toas on tee või muu kuuma joogi valmistamiseks vajalik komplekt.
– Eriliselt rikkalikku hommikusööki pakub restoran.
– Kuni 5-aastased lapsed ööbivad koos vanematega tasuta.
– Kui Sinu pere on suurem kui 4 inimest, soovitame valida ühendatavad toad lisavooditega.

Hotellis on lai valik erinevaid teenuseid, mis muudavad puhkuse veelgi erilisemaks.

Ruumi suurus

35 m2

Voodi

Üks lai voodi ja diivanvoodi

Mugavused toas

Rohkem infot peagi

Mugavused hotellis

Rohkem infot peagi

INFORMATSIOON HOTELLI KOHTA

Renoveerime põhjalikult Tallink Hotelsi ühe lipulaeva, aastal 2004. valminud Tallink City hotelli ja avame selle külastajatele taas 2021. aasta kevadsuvel.

Tallinna kesklinna eksklusiivseima asukohaga neljatärnihotell kohaneb pärast uuenduskuuri veelgi paindlikumalt külaliste soovide ja vajadustega. Hotelli kümnel korrusel on renoveerimise järgselt kokku 324 eri kategooria tuba – klassikalised kaheinimesetoad, ruumikad peretoad, elegantsed de lux toad ja esinduslikud sviidid. Kõik toad sisustatakse linnasüdames asuvale hotellile kohaselt modernses stiilis ning hotelli sisekujundus tervikuna lähtub esmapilgul ehk vastandlikestki märksõnadest – linnasüda ja looduslähedus, tehniline areng ja naturaalsus, kiirus ja rahulikult kulgev aeg.

Tulevases restoranis on ruumi ja avarust, 228 kohta ja mugavalt paindlikud võimalused eriürituste korraldamiseks. Sündmuste, nõupidamiste ja konverentside tarvis uuendatakse 10. korruse sündmusala ning sealgi on võtmesõnaks inspireerivad uued lahendused.

Ka muud hotelli avalikud ruumid ning erinevad täiendavate teenuste alad kujundatakse põhjalikult ümber, tekkiv tervik peaks eelmise lahendusega võrreldes enam huvi pakkuma just puhkusereisijatele. Põhjust uue hotelli valmimisel silma peal hoida on ka pere ja lastega reisijatel, sest nendegi peale oleme mõelnud varasemast enam.

Rõõmsa kohtumiseni juba juunis ja juba uues Tallink City Hotellis!

Eripakkumised, mis võivad teile huvi pakkuda!

Kontakt

Tallink City Hotel


Aadress: A. Laikmaa 5, 10145 Tallinn, Eesti

Telefon: +372 630 0800
E-post: cityhotel@tallink.ee

Vaata kõiki Tallink Hotels kontakte