a subsidiary of Tallink Grupp
Open navigation Search
Close navigation
Close navigation

Broneeri tuba Tühista või muuda oma broneering siin

1

2

3

4

Tere tulemast Kahekohaline tuba

Toa kirjeldus

Mõnusalt kompaktsed kahekohalised kahe eraldi voodiga toad asuvad hotelli 2.-9. korrusel. Et saaksid end hästi välja puhata, on tubadesse valitud väga mugavad kontinentaalvoodid – broneeri majutus kahe eraldiasetseva või ühe suure voodiga toas. Mõnedes tubades on olemas ka lahtikäiv tugitool, millest saab korraliku lisavoodi. Omavahel saab ühendada nii kahte kahekohalist kui kahte lisavoodiga tuba – selliselt mahub ka suur pere või seltskond meie juurde puhkama!

Tänavapoolse vaatega tubades võid linnamelule pilgu heita ka laiale aknalauale seatud patjadel istudes – loe raamatut, tee uhkeid pilte või lihtsalt naudi vaadet!

– Kõik kahekohalised toad on parkettpõrandaga, sobides nii ka allergikute majutuseks.
– Eriliselt rikkalikku hommikusööki pakub restoran.
– Kuni 5-aastane laps ööbib koos vanematega tasuta.

Hotellis on lai valik erinevaid teenuseid, mis muudavad Sinu puhkuse veelgi erilisemaks.

Ruumi suurus

17,2 – 23 m2

Voodi

Üks lai või kaks eraldi voodit, lisavoodi – tugitool. Magamisosa 80 x 196 cm.

Mugavused toas

Rohkem infot peagi

Mugavused hotellis

Rohkem infot peagi

INFORMATSIOON HOTELLI KOHTA

Renoveerime põhjalikult Tallink Hotelsi ühe lipulaeva, aastal 2004. valminud Tallink City hotelli ja avame selle külastajatele taas 2021. aasta kevadsuvel.

Tallinna kesklinna eksklusiivseima asukohaga neljatärnihotell kohaneb pärast uuenduskuuri veelgi paindlikumalt külaliste soovide ja vajadustega. Hotelli kümnel korrusel on renoveerimise järgselt kokku 324 eri kategooria tuba – klassikalised kaheinimesetoad, ruumikad peretoad, elegantsed de lux toad ja esinduslikud sviidid. Kõik toad sisustatakse linnasüdames asuvale hotellile kohaselt modernses stiilis ning hotelli sisekujundus tervikuna lähtub esmapilgul ehk vastandlikestki märksõnadest – linnasüda ja looduslähedus, tehniline areng ja naturaalsus, kiirus ja rahulikult kulgev aeg.

Tulevases restoranis on ruumi ja avarust, 228 kohta ja mugavalt paindlikud võimalused eriürituste korraldamiseks. Sündmuste, nõupidamiste ja konverentside tarvis uuendatakse 10. korruse sündmusala ning sealgi on võtmesõnaks inspireerivad uued lahendused.

Ka muud hotelli avalikud ruumid ning erinevad täiendavate teenuste alad kujundatakse põhjalikult ümber, tekkiv tervik peaks eelmise lahendusega võrreldes enam huvi pakkuma just puhkusereisijatele. Põhjust uue hotelli valmimisel silma peal hoida on ka pere ja lastega reisijatel, sest nendegi peale oleme mõelnud varasemast enam.

Rõõmsa kohtumiseni juba juunis ja juba uues Tallink City Hotellis!

Vaata meie teiste hotellide eripakkumisi

Kontakt

Tallink City Hotel


Aadress: A. Laikmaa 5, 10145 Tallinn, Eesti

Telefon: +372 630 0800
E-post: cityhotel@tallink.ee

Vaata kõiki Tallink Hotels kontakte