a subsidiary of Tallink Grupp
Open navigation Search
Close navigation
Close navigation

Broneeri tuba Tühista või muuda oma broneering siin

1

2

3

4

Tere tulemastTallink City Hotel – Sündmusala

Sündmusi ja tähtpäevi on meie külalised oodatud tähistama 10. korrusel asuvale suurepärase linnavaatega sündmusalale, mis on varustatud tipptasemel konverentsitehnikaga.

Sündmusala

Tallink City hotelli 10. korrusel asuv suurepärase linnavaatega sündmuskeskus sobib koosolekute, nõupidamiste, koolituste, hübriidkonverentside, koosviibimiste ja tähtpäevade korraldamiseks. Tipptasemel konverentsitehnika ja inventariga sündmuskeskus sobib nii suurematele kui väiksematele gruppidele.

Saal on sisustatud restorani/kohvikustiilis laudade ja toolidega ning jagatav vaheseinaga kaheks eraldi ruumiks – MyStar ja MegaStar. Üks külgsein on maast laeni akendega, millest avaneb suurepärane vaade südalinnale.

TOITLUSTUS

Sündmusalal on võimalik toitlustamist korraldada vastavalt kliendi soovile, kuna saali on integreeritud joogilaud ja buffet-laud nii külmade kui kuumade roogade serveerimiseks. Soovi korral saab saalis pakkuda ka erihommikusööki gruppidele või VIP-idele. Toitlustamise saab ka läbi viia efektses liftihallis sündmusala ees või tellida lõuna- ja õhtusöögid restoranis City Grill House.

TEHNIKA

Saal on varustatud ürituse läbiviimiseks vajaliku konverentsitehnikaga – ekraanid, kõlarid, mikrofonid, helipult, ClickShare arvuti ühendus. Ka kõige nõudlikuma tehnilise lahendusega üritus on siin lihtsalt ja sujuvalt korraldatav. Lisaks on saalis eraldi puldist reguleeritavad konditsioneerid ning akendele paigaldatud rulood.

Sündmusala saali ees on vastuvõtulaud, mis sobib hästi osalejate registreerimiseks. Kogunemiste lihtsustamiseks on hotellis suunaviidad ja ekraanid, mis kuvavad ürituse logo, päevakava, pilte jne. Broneeri südmusala ja korralda sobiv koosviibimine mugavalt Tallink City hotellis.

Sündmusala tellimine

Eripakkumised, mis võivad teile huvi pakkuda!