a subsidiary of Tallink Grupp
Open navigation Search
Close navigation
Close navigation

Broneeri tuba Tühista või muuda oma broneering siin

1

2

3

4

Tere tulemastCity Grill House

Meeldejääv restoranielamus!

City Grill House on kaasaegne grillrestoran, mis pakub elegantsel moel esinduslikku valikut grillil valmistatud roogi.

City Grill House

Uuenenud City Grill House restoran asub nüüd kahel korrusel – merelt juba tuttav ja väga armastatud Grill House teeb Tallink City hotellis läbi uuenduskuuri ja pakub elegantsel moel esinduslikku valikut grillil valmistatud roogi.

Restorani peakokk koos oma meeskonnaga on koostanud originaalse grillmenüü, mis pakub kõikidele grillisõpradele hõrgutavaid maitseid ja suurepärast teenindust ning meeldejäävat ja terviklikku restoranielamust. Austame ennekõike hoolikalt valitud toorainet ja kasutame küpsetusviise, mis toovad esile grilltoidu parimad omadused – lihtsad ja puhtad maitsed.

Avatud köögis annab kogenud grillmeister lihale eriliselt rikkaliku maitse Mibrasa söegrillil ning serveerib soovitud küpsusastmel hõrku liha suure valiku erinevate lisandite, kastmete, eriliste soolade ja pipardega.

Mõistagi ei ole tegemist vaid lihast lugupidavatele külalistele mõeldud restoraniga – meie grillilt saab lisaks väga heale lihale kõike! Ja me mõtleme tõesti kõike – kala, mereande, taimetoitu ja köögivilju ning muidugi ka hõrgutavaid magustoite. Nende juurde sobivad joogid leiab meie Bon Vivant veiniseinalt – laevadelt tuntud kontseptsiooni raames on valikus hoolikalt grillimenüü juurde sobitatud veinid.

City Grill House olulisteks märksõnadeks on veel paindlikkus ja kombineeritavus – tellitu oma soovidele ja vajadustele vastavaks kohandamine, toidu jagamine ja ühine maitseelamuste üle arutamine on vägagi soositud.

Läbi kahe korruse ulatuvas City Grill House restoranis on ruumi ja avarust, 228 kohta ning mugavalt paindlikud võimalused ürituste korraldamiseks – erinevad korrused on suurepäraseks kohaks gruppide ja konverentside külaliste toitlustamiseks.

Aadress

Tallink City Hotel
A. Laikmaa 5, 10145
Tallinn, Estonia

Lisainformatsioon ja laudade reserveerimine

Tel.: +372 630 0818
E-mail: citygrillhouse@tallink.ee

Lihavalik, mereannid ja taimetoit otse kuumalt grillilt!
Anatolijs Pimanovs Peakokk

À la carte

Avatud köögiga City Grill House pakub elegantsel moel esinduslikku valikut grillil valmistatud roogi.

Austame ennekõike kvaliteetset toorainet ja kasutame küpsetusviise, mis toovad esile just selle toidu parimad omadused – lihtsad ja puhtad maitsed. A´la carte menüüs on lisaks suurele lihavalikule ka kala, mereande, taimetoitu, köögivilju ja erinevaid magustoite. Grillmenüüd täiendavad hoolikalt sobitatud veinid Bon Vivant veiniseinalt.

Avatud

E – P  12.00 – 23.00. Köök suletakse 30 min enne restorani sulgemist.

Hommikusöök

City Grill House restoranis algavad hommikud küllusliku buffet-stiilis hommikusöögiga, mida rikastavad mõnusad maitsed otse grillilt – juustud, juurviljad ja mitmed grilltriipudega hõrgutised. Avatud köögis valmib maitsev hommikumuna just külalise soove arvestades – sobilikul kujul ja õigete lisanditega.

Avatud

E – R 7.00 – 10.00
L – P ja Eesti riiklikel pühadel 8.00 – 11.00

Brunch

Pühapäevased brunch’id City Grill Houses on suurepärane viis, kuidas linnasüdames nautida hilist hommikusööki aeglases rütmis.

Erinevad munaroad, salativalik, kala, krõbe peekon ahjusooja quiche´ga ja palju muud. Kindlasti kuulub ühe brunch´i juurde klaasike vahuveini, pannkoogid, magusad saiakesed ning värsked puuviljad.

Ideaalne võimalus sõpradega kokkusaamiseks, perega ajaveetmiseks või sünnipäevade ja muude tähtpäevade pidamiseks.

Võta aega nautlemiseks!

Avatud

Brunchi serveeritakse pühapäeviti kell 12.00 kuni 15.00.

Hind

Brunch koos piiramatus koguses vahuveiniga:
Club One’i klient 27 € (tavahind 30 €)

Brunch koos piiramatus koguses erinevate jookidega (vahuvein, majavein, õlu, siider, karastusjoogid):
Club One’i klient 32 € (tavahind 35 €)

6 – 11. aastased lapsed Club One’i kliendile 13,50 € (tavahind 15 €)
Kuni 5-aastased lapsed söövad tasuta (kehtib kuni 4 lapsele koos maksva täiskasvanuga)

Club One’i kliendi sünnipäev

Kõik Club One’i kliendid on oodatud tähistama oma sünnipäeva Tallinki hotellide restoranidesse. Tallink Hotels teeb Sulle kui Club One’i kliendile vahva kingituse – saad loosida endale kingituse väärtuses kuni 354€ suurest Tallinki kingikohvrist. Kingikohvrisse on pakitud kogu Tallinki laevade, hotellide ja restoranide parim valik!

Täpsemalt sünnipäeva tähistamisest loe siit »

Eripakkumised, mis võivad teile huvi pakkuda!

Kontakt

Tallink City Hotel


Aadress: A. Laikmaa 5, 10145 Tallinn, Eesti

Telefon: +372 630 0800
E-post: cityhotel@tallink.ee

Vaata kõiki Tallink Hotels kontakte