a subsidiary of Tallink Grupp
Open navigation Search
Close navigation
Close navigation

Broneeri tuba Tühista või muuda oma broneering siin

1

2

3

4

Tere tulemastCity Grill House

Meeldejääv restoranielamus!

City Grill House on kaasaegne grillrestoran, mis pakub elegantsel moel esinduslikku valikut grillil valmistatud roogi.

City Grill House

Uuenenud City Grill House restoran asub nüüd kahel korrusel – merelt juba tuttav ja väga armastatud Grill House teeb Tallink City hotellis läbi uuenduskuuri ja pakub elegantsel moel esinduslikku valikut grillil valmistatud roogi.

Restorani peakokk koos oma meeskonnaga on koostanud originaalse grillmenüü, mis pakub kõikidele grillisõpradele hõrgutavaid maitseid ja suurepärast teenindust ning meeldejäävat ja terviklikku restoranielamust. Austame ennekõike hoolikalt valitud toorainet ja kasutame küpsetusviise, mis toovad esile grilltoidu parimad omadused – lihtsad ja puhtad maitsed.

Avatud köögis annab kogenud grillmeister lihale eriliselt rikkaliku maitse Mibrasa söegrillil ning serveerib soovitud küpsusastmel hõrku liha suure valiku erinevate lisandite, kastmete, eriliste soolade ja pipardega.

Mõistagi ei ole tegemist vaid lihast lugupidavatele külalistele mõeldud restoraniga – meie grillilt saab lisaks väga heale lihale kõike! Ja me mõtleme tõesti kõike – kala, mereande, taimetoitu ja köögivilju ning muidugi ka hõrgutavaid magustoite. Nende juurde sobivad joogid leiab meie Bon Vivant veiniseinalt – laevadelt tuntud kontseptsiooni raames on valikus hoolikalt grillimenüü juurde sobitatud veinid.

City Grill House olulisteks märksõnadeks on veel paindlikkus ja kombineeritavus – tellitu oma soovidele ja vajadustele vastavaks kohandamine, toidu jagamine ja ühine maitseelamuste üle arutamine on vägagi soositud.

Läbi kahe korruse ulatuvas City Grill House restoranis on ruumi ja avarust, 228 kohta ning mugavalt paindlikud võimalused ürituste korraldamiseks – erinevad korrused on suurepäraseks kohaks gruppide ja konverentside külaliste toitlustamiseks.

Lihavalik, mereannid ja taimetoit otse kuumalt grillilt!
Kristjan Kelder Peakokk

À la carte

Avatud köögiga City Grill House pakub elegantsel moel esinduslikku valikut grillil valmistatud roogi.

Austame ennekõike kvaliteetset toorainet ja kasutame küpsetusviise, mis toovad esile just selle toidu parimad omadused – lihtsad ja puhtad maitsed. A´la carte menüüs on lisaks suurele lihavalikule ka kala, mereande, taimetoitu, köögivilju ja erinevaid magustoite. Grillmenüüd täiendavad hoolikalt sobitatud veinid Bon Vivant veiniseinalt.

Hommikusöök

City Grill House restoranis algavad hommikud küllusliku buffet-stiilis hommikusöögiga, mida rikastavad mõnusad maitsed otse grillilt – juustud, juurviljad ja mitmed grilltriipudega hõrgutised. Avatud köögis valmib maitsev hommikumuna just külalise soove arvestades – sobilikul kujul ja õigete lisanditega.

Eripakkumised, mis võivad teile huvi pakkuda!

Kontakt

Tallink City Hotel


Aadress: A. Laikmaa 5, 10145 Tallinn, Eesti

Telefon: +372 630 0800
E-post: cityhotel@tallink.ee

Vaata kõiki Tallink Hotels kontakte