a subsidiary of Tallink Grupp
Open navigation Search
Close navigation
Close navigation

Broneeri tuba Tühista või muuda oma broneering siin

1

2

3

4

Tere tulemastSiseterviserada

Tallink City hotell on loonud põnevad sportimisvõimalused nii suurtele kui väikestele. Tule liigu suurepärase vaatega siseterviserajal, mis kulgeb läbi 10 korruse ja võimaldab hotelli külalisel kergelt liikuda või treenida endale mugavas tempos ja sobilike abivahenditega.

Siseterviserada

Tallink City hotellis on tõeliselt erilisid sportimisvõimalusi. Külalised on oodatud suurepärase vaatega siseterviserajale, mis asub hotelli trepihallis. Rada kulgeb läbi 10 korruse ja võimaldab kergelt liikuda või treenida TallinkFitness treenerite väljatöötatud kavade järgi. Siin saab ka tõsine harrastaja oma treeningu uutmoodi läbi teha ja isegi spordikauge inimene lisada oma päeva kerget liikumist. Infotahvlite abil saab siseterviseraja läbida vastavalt treenija võimetele 5 erineval tasemel. Kasutusel on ka erinevad treeningvahendid (kummilindid, redel, toengpinnad), kuid põhirõhk treeningul on oma keha raskusel.

Terviserajale on oodatud kõik külalised, kes tavaliselt treenivad spordisaalis või soovivad ennast veidikene liigutada. Lisaks konverentsidel või eriüritustel osalejad, kes saavad virgutuseks kogu raja lõunapausil ette võtta. Ka lastele on siseterviserada täiendavaks atraktsiooniks.

AVATUD:
24h

Eripakkumised, mis võivad teile huvi pakkuda!

Kontakt

Tallink City Hotel


Aadress: A. Laikmaa 5, 10145 Tallinn, Eesti

Telefon: +372 630 0800
E-post: cityhotel@tallink.ee

Vaata kõiki Tallink Hotels kontakte