a subsidiary of Tallink Grupp
Open navigation Search
Close navigation
Close navigation

Broneeri tuba Tühista või muuda oma broneering siin

1

2

3

4

Tere tulemastLõõgastusala

Meie hoolitseme Sinu eest, võta aeg enda jaoks!

Puhkuseelamuse täiendamiseks on külalised teretulnud lõõgastusalale, kus kolme erineva mõnusa sauna järel on täpselt õige hetk nautida valitud hoolitsusi meie iluteenindajate käe all.

Lõõgastusala

Tallink City hotelli lõõgastusala loob külalistele tervikliku emotsiooni tõeliselt lõõgastavast puhkusest. Naudi saunamõnusid ja hellita end erinevate iluhoolitsustega meie tähelepanelike iluteenindajate käe all. Kõike seda selleks, et hotellis vedetud aeg jätaks meeldiva tunde sooviga külastada meid taas.

Relax-korrusel asuv lõõgastusala on hubase interjööri, maheda valgustuse ning rahuliku spaamuusikaga, juhatades külalised puhkuse meeleollu. Külastajate kasutuses on aroomisaun, aurusaun ja soome saun. Peale kuumalainet on sauna kõrval turgutseks ja keha jahutamiseks jäävaagen.

Lisaks on võimalus lõõgastusalal nautida ilu- ja heaoluhoolitsusi, mida tehakse Prantsuse professionaalse Sothys sarja toodetega. Enne iluhoolitsusi puhka mugavates lamamistoolides, naudi maitsevett või taimeteed ja tunneta soolaseina tervendavat mõju.

Tervisliku lisaväärtuse annab kuuma-külmavee jalvann. Keha ja vaimu hellitavad mõnusad vesivoodid, mida külastajatel on võimalik iseseisvalt kasutada.

Lõõgastusalale on oodatud külastajad vanuses 18+ eelbroneeringu alusel. Sel ajal kui vanemad naudivad aega lõõgastusalal on lapsed väga oodatud aega veetma lõõgastusala vahetus läheduses asuvale lastealale.

AVAME JUBA JUUNIS!

Eripakkumised, mis võivad teile huvi pakkuda!

Kontakt

Tallink City Hotel


Aadress: A. Laikmaa 5, 10145 Tallinn, Eesti

Telefon: +372 630 0800
E-post: cityhotel@tallink.ee

Vaata kõiki Tallink Hotels kontakte