a subsidiary of Tallink Grupp
Open navigation Search
Close navigation

Broneeri tuba Tühista või muuda oma broneering siin

1

2

3

4

TALLINK HOTELSI SOTSIAALMEEDIA TARBIJAMÄNGUDE KORRALDAMISE TINGIMUSED

 1. Tarbijamänge korraldab TLG Hotell OÜ (edaspidi Korraldaja) (registrikood 10952552, aadress Sadama 5, 10111, Tallinn).
 2. Tarbijamänge viiakse läbi Korraldaja sotsiaalvõrgustikus Facebook ja Instagram.
 3. Korraldaja Facebooki sotsiaalvõrgustiku alla kuuluvad järgnevad kontod: Tallink Hotels, Tallink Spa & Conference Hotel, Tallink Express Hotel, Tallink City Hotel, Tallink Hotel Riga, Sume Restaurant, Nero Restaurant, Tempo Resto & Baar, Brunch.ee, Aqua Spa Beauty&Wellnes, Restorans ElementsKorraldaja Instagrami sotsiaalvõrgustiku alla kuuluvad järgnevad kontod: tallinkhotels, sume_restoran, nero_restoran, Restoran elements.
 4. Tarbijamängudes võivad osaleda kõik füüsilised isikud (edaspidi Osaleja) välja arvatud TLG Hotell OÜ töötajad.
 5. Tarbijamängu Korraldaja avaldab Tarbijamängu koos tingimustega.
 6. Tarbijamängus Osaleja kinnitab Korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust ja vastavust Korraldaja poolt Tarbijamängu kohta kehtestatud tingimustele, tema soovi osaleda Tarbijamängus ja nõustumist Korraldaja poolt Tarbijamängu kohta kehtestatud kõikide tingimustega.
 7. Tarbijamängude võitja nimi avaldatakse Korraldajale kuuluvale Facebooki või Instagrami kontol.
 8. Tarbijamängu võitjaga võetakse ühendust hiljemalt kolme tööpäeva jooksul pärast võitja väljakuulutamist Facebooki või Instagrami sõnumi kaudu.
 9. Auhinna kättesaamiseks võtab Korraldaja võitjaga ühendust ning seejärel lepitakse kokku võidu üleandmise ning auhinna kasutamise, sh kehtivusaja üksikasjad.
 10. Kui Korraldaja ei saa võitjaga ühendust 10 tööpäeva jooksul võitja nime avaldamisest sotsiaalmeedia lehel, jätab Korraldaja endale õiguse keelduda võidu väljastamisest.
 11. Juhul, kui Korraldaja on saanud võitjaga ühendust ja temaga kokku leppinud aja, mis perioodil auhind kehtib, kuid sellest hoolimata auhinna võitja ei kasuta auhinda ära, kaotab võitja õiguse auhinnale ja Korraldajal on õigus jätta auhind välja andmata.
 12. Auhinna väärtust ei maksta välja rahas ega vahetata muu asja või teenuse vastu.
 13. Auhinna kättesaamisega seotud kulutusi Korraldaja ei kompenseeri.
 14. Korraldajal on õigus tingimusi ühepoolselt muuta või parandada, teatades sellest sotsiaalmeedia vahendusel.
 15. Tingimuste olulisel rikkumisel või kuritarvitamisel või vääramatu jõu korral on Korraldajal õigus Tarbijamäng igal ajal ühepoolselt lõpetada ja jätta auhind välja loosimata ja/või auhind võitjale üle andmata, teatades sellest kohe sotsiaalmeedia vahendusel.
 16. Korraldajal on õigus eemaldada tarbijamängust kõik osalejad, kes Korraldaja arvates ei vasta tingimustele, kaasa arvatud juhud, kui Korraldaja põhjendatult kahtlustab, et osaleja kasutab valekontot.
 17. Tarbijamängus osalemisega annab osaleja nõusoleku oma andmete töötlemiseks vastavalt kliendiandmete töötlemise põhimõtetele, mis on leitavad siit. https://www.tallinkhotels.com/et/privacy-policy/
 18. Tarbijamängudega seotud pretensioonid palume saata aadressile hotel@tallink.ee.