a subsidiary of Tallink Grupp
Open navigation Search
Close navigation
Close navigation

Broneeri tuba Tühista või muuda oma broneering siin

1

2

3

4

Tere tulemastLobby-baar

Efektsed kokteilid, kerged eined ja muidugi hea šampanjavalik on suurepärasteks põhjusteks, mis teevad Tallink City hotelli lobbyst eelistatud kohtumispaiga nii hotelli külaliste kui ka tallinlaste jaoks.

Lobby-baar

Lobby-baar on ideaalne kohtumispaik, kus korraldada töökohtumisi, tähistada šampanjaga osturetke kaubanduskeskuses, nautida klaasi aperitiivi enne restorani suundumist, teha sissejuhatus mõnusasse õhtusse linna peal või mõnuleda viimase joogi seltsis enne kosutavat und.

Lisaks laiale joogi- ja kokteilivalikule pakume kehakinnitust klassikalise menüü näol – erinevad salati, supid, burgerid, võileivad, magustoidud ja isuäratavad koogid.

Nädalavahetustel muutub lobby-baar tõeliseks showbaariks, kus meeleolu loob mõnus muusika, efektsed kokteilid ja põnevad teemapeod. Särtsu lisavad külalisbaarmenid ning võimalusel saab osaleda erinevatel joogikoolitustel.

Lobby-baari on põhjust tulla ka siis, kui on plaanis tutvuda Tallink e-poe näidisteala toodetega – esindatud on hooaja parim valik parfümeeriatooteid nii meestele kui naistele, aga ka maiustusi ja veine. Haara lobby-baarist meelepärane jook, tule uudista Tallink e-poe näidisteala ja telli meelepärane toode Tallinki e-poe vahendusel hotelli või koju.

Avatud

P – N 11 – 24
R – L 11 – 02

Lisainformatsioon
Tallink City Hotel
A. Laikmaa 5, Tallinn
1 korrus

Eripakkumised, mis võivad teile huvi pakkuda!

Kontakt

Tallink City Hotel


Aadress: A. Laikmaa 5, 10145 Tallinn, Eesti

Telefon: +372 630 0800
E-post: cityhotel@tallink.ee

Vaata kõiki Tallink Hotels kontakte