a subsidiary of Tallink Grupp
Open navigation Search
Close navigation
Close navigation

Jätkame Tallink City hotelli uuendamisega

Renoveerime põhjalikult Tallink Hotelsi ühe lipulaeva, aastal 2004. valminud Tallink City hotelli ja avame selle külastajatele taas 2021. aasta kevadsuvel. Kesklinna eksklusiivseima asukohaga neljatärnihotell kohaneb pärast uuenduskuuri veelgi paindlikumalt külaliste soovide ja vajadustega. Oleme kestva kriisi kestel püüdnud märgata külaliste eelistuste võimalikku muutust ning sellele hotelli uuendades ka täie tähelepanuga reageerida.

Hotelli kümnel korrusel on renoveerimise järgselt kokku 324 eri kategooria tuba – klassikalised kaheinimesetoad, ruumikad peretoad, elegantsed de lux toad ja esinduslikud sviidid. Kõik toad sisustatakse linnasüdames asuvale hotellile kohaselt modernses stiilis ning hotelli sisekujundus tervikuna lähtub esmapilgul ehk vastandlikestki märksõnadest – linnasüda ja looduslähedus, tehniline areng ja naturaalsus, kiirus ja rahulikult kulgev aeg.
Hotelli restoran teeb läbi väga põhjaliku muutuse ning avaneb külastajatele täiesti teisenenud kontseptsiooniga. Tulevases restoranis on ruumi ja avarust, 228 kohta ja mugavalt paindlikud võimalused eriürituste korraldamiseks. Sündmuste, nõupidamiste ja konverentside tarvis uuendatakse 10. korruse sündmusala ning sealgi on võtmesõnaks inspireerivad uued lahendused. Ka muud hotelli avalikud ruumid ning erinevad täiendavate teenuste alad kujundatakse põhjalikult ümber, tekkiv tervik peaks eelmise lahendusega võrreldes enam huvi pakkuma just puhkusereisijatele. Põhjust uue hotelli valmimisel silma peal hoida on ka pere ja lastega reisijatel, sest nendegi peale oleme mõelnud varasemast enam.
Milline saab olema renoveeritud hotelli kontseptsiooniline tervik, avaneb teie ees järk-järgult. Täiendame kodulehte uue infoga ja kutsume teid meie tegemistel Facebookis silma peal hoidma.

Rõõmsa kohtumiseni juba juunis ja juba uues Tallink City Hotellis!

Hotelli sisekujunduse autor on arhitekt Meelis Press. Hoone ümberehitus- ja renoveerimistööd teeb AS Merko. Hotell on plaanis avada juunis 2021.

Eripakkumised, mis võivad teile huvi pakkuda!