a subsidiary of Tallink Grupp
Open navigation Search
Close navigation
Close navigation

Rezervē numuru Atcel vai labo savu rezervāciju šeit

1

2

3

4

Laipni lūgtiTallink City Hotel – Conference

Tallink City Hotel ir divas konferenču zonas. Augšstāva telpas ar brīnišķīgu skatu uz pilsētu būs piemērotas nelieliem un vidēja mēroga pasākumiem. Otrajā stāvā atrodas liels konferenču centrs ar 100 vietām.

Visas telpas ir nodrošinātas ar projektoru, ekrānu, papīra tāfeli, mapēm un rakstāmpiederumiem. Par papildu samaksu var nomāt tādas papildu ierīces kā, piemēram, DVD spēlētāji, mikrofoni, sinhronās tulkošanas ierīces u.c. Visas konferenču telpas ir aprīkotas ar kondicionieri un bezmaksas Wi-Fi.

Kompleksais konferenču piedāvājums “Neptun”

Lai apvienotu lietderīgo un patīkamo, piedāvājam jums jaunu Tallink viesnīcu konferenču komplekso piedāvājumu “Neptun”, kā cena papildus telpas nomai un ēdināšanai ietver arī Aqua Spa biļeti. Var izvēlēties vienu no diviem dažāda ilguma kompleksajiem piedāvājumiem, piedāvājums ir spēkā 6–30 cilvēkiem.

Izvēlies savai komandai vai klientam piemērotas telpas – Tallink City Hotell pilsētas centrā, Tallink Spa & Conference Hotell ostas tuvumā vai Pirita Spa Hotell jūras krastā.

Conference equipment

All conference halls and meeting suites come with a data projector, screen, flip chart and markers, and writing pads and pens for all participants. Additional equipment, such as DVD players, microphones, simultaneous interpretation gear and other technical needs can be rented for an extra fee. All conference areas feature climate control and free Wi-Fi.

Conference halls and capacity

Teātra
Klases
Sapulces
U-veida
Reģistratūra
Bankets
Apkārtne
  • Cityside

    37

  • Seaside

    62

  • Cityside + Seaside

    91

  • Mariehamn

    -

  • Turku

    -

  • Mariehamn + Turku

    20

  • Riga

    25

  • Stockholm

    56

  • Helsinki

    56

  • Stockholm + Helsinki

    100

  • Tallinn

    26

  • Helsinki + Tallinn

    91

  • Stockholm + Helsinki + Tallinn

    -

  • Cityside

    22

  • Seaside

    34

  • Cityside + Seaside

    52

  • Mariehamn

    -

  • Turku

    -

  • Mariehamn + Turku

    -

  • Riga

    14

  • Stockholm

    20

  • Helsinki

    20

  • Stockholm + Helsinki

    56

  • Tallinn

    10

  • Helsinki + Tallinn

    38

  • Stockholm + Helsinki + Tallinn

    -

  • Cityside

    20

  • Seaside

    29

  • Cityside + Seaside

    48

  • Mariehamn

    6

  • Turku

    4

  • Mariehamn + Turku

    14

  • Riga

    16

  • Stockholm

    24

  • Helsinki

    24

  • Stockholm + Helsinki

    54

  • Tallinn

    15

  • Helsinki + Tallinn

    39

  • Stockholm + Helsinki + Tallinn

    -

  • Cityside

    20

  • Seaside

    29

  • Cityside + Seaside

    48

  • Mariehamn

    -

  • Turku

    -

  • Mariehamn + Turku

    -

  • Riga

    -

  • Stockholm

    23

  • Helsinki

    23

  • Stockholm + Helsinki

    52

  • Tallinn

    10

  • Helsinki + Tallinn

    36

  • Stockholm + Helsinki + Tallinn

    -

  • Cityside

    40

  • Seaside

    60

  • Cityside + Seaside

    100

  • Mariehamn

    15

  • Turku

    15

  • Mariehamn + Turku

    35

  • Riga

    45

  • Stockholm

    85

  • Helsinki

    85

  • Stockholm + Helsinki

    175

  • Tallinn

    55

  • Helsinki + Tallinn

    150

  • Stockholm + Helsinki + Tallinn

    -

  • Cityside

    -

  • Seaside

    -

  • Cityside + Seaside

    -

  • Mariehamn

    -

  • Turku

    -

  • Mariehamn + Turku

    -

  • Riga

    -

  • Stockholm

    -

  • Helsinki

    -

  • Stockholm + Helsinki

    -

  • Tallinn

    -

  • Helsinki + Tallinn

    -

  • Stockholm + Helsinki + Tallinn

    -

  • Cityside

    52

  • Seaside

    72,2

  • Cityside + Seaside

    124,2

  • Mariehamn

    19,1

  • Turku

    19,1

  • Mariehamn + Turku

    38,8

  • Riga

    43,7

  • Stockholm

    72,8

  • Helsinki

    73,7

  • Stockholm + Helsinki

    146,5

  • Tallinn

    49

  • Helsinki + Tallinn

    122,7

  • Stockholm + Helsinki + Tallinn

    195,5

Teātra Klases Sapulces U-veida Reģistratūra Bankets Apkārtne 360°
Cityside3722202040-52  
Seaside6234292960-72,2  
Cityside + Seaside91524848100-124,2  
Mariehamn--6-15-19,1  
Turku--4-15-19,1  
Mariehamn + Turku20-14-35-38,8  
Riga251416-45-43,7  
Stockholm5620242385-72,8  
Helsinki5620242385-73,7  
Stockholm + Helsinki100565452175-146,5  
Tallinn2610151055-49  
Helsinki + Tallinn91383936150-122,7  
Stockholm + Helsinki + Tallinn------195,5  

The height of Tallink City conference rooms are between 2,47 to 2,60 meters.

Book a conference

Iepazīstieties ar citiem tallink hotels īpašajiem piedāvājumiem!

Sazināties

Tallink City Hotel


Adrese: A. Laikmaa 5, 10145 Tallina, Igaunija

Telefons: +372 630 0800
E-pasts: cityhotel@tallink.ee

Visu “Tallink” viesnīcu kontaktinformācija