a subsidiary of Tallink Grupp
Open navigation Search
Close navigation

Broneeri tuba Tühista või muuda oma broneering siin

1

2

3

4

Korduma kippuvad küsimused

1. Mul on vaja oma hotelliga ühendust võtta. Kuidas saan seda teha?

Hotelliga saad ühendust võtta telefoni või e-posti teel. Kõik kontaktid on leitavad meie veebisaidi jaotises „Kontaktid”.

2. Milliseid deebet-/krediitkaarte saab toa broneerimisel kasutada?

Maksete tegemiseks saab kasutada Mastercardi ja Visat.

3. Kas kodulehel saab broneerida krediitkaardi numbrit sisestamata?

Krediitkaardita saab broneerida ainult Tallink Hotelsi broneerimiskeskuse kaudu. Palun helista numbril +372 630 0808.

4. Miks mul ei ole oma deebet-/krediitkaardiga võimalik broneeringut teha?

Palun veendu, et oled sisestanud õiged andmed. Kui probleem ei lahene, võta ühendust Tallink Hotelsi broneerimiskeskusega e-posti teel: tallinkhotels@tallink.ee või helista +372 630 0808 ja anname endast parima, et sind abistada.

5. Mul on sooduskood. Kuidas seda kasutada?

Sooduskoodi saab meie veebisaidil sisestada broneeringu esimeses etapis kohe pärast tubade ja külastajate arvu valimist. Sisesta sooduskood väljale „Kampaania kood“.

6. Kuidas kinkekaardiga tuba broneerida?

Kinkekaardiga toa broneerimiseks võta meiega ühendust e-posti teel: tallinkhotels@tallink.ee. Anna teada, millist tuba soovid ning külastuse kuupäevad. Palun lisa ka foto kinkekaardist.

7. Millised on sisse- ja väljaregistreerimise ajad?

Sisseregistreerimine toimub vabalt valitud ajal ajavahemikus 15.00–00.00. Hiliseim väljaregistreerimise aeg on kell 12.00. Väljaregistreerimine toimub vabalt valitud ajal ajavahemikus 00.00–12.00. Kui vajad varajast sisseregistreerimis- või hilist väljaregistreerimisaega, võta hotelliga otse ühendust. Me ei saa seda garanteerida, kuid anname endast parima, et sinu soovidele vastu tulla.

8. Ma pole broneeringu kinnitust saanud. Mida peaksin tegema?

Kui broneering on tehtud Tallink Hotelsi kanalite kaudu ja sa pole broneeringule kinnitust saanud, siis palun kontrolli oma rämpsposti kausta. Kui sa kinnituskirja sealt ei leia, võta meiega ühendust e-posti teel tallinkhotels@tallink.ee või helista numbril +372 630 0808 ning saadame sulle broneeringu kinnituse. Kui tegid broneeringu Tallink Silja kaudu, siis palun pöördu otse Tallink Silja poole. Kui tegid broneeringu kolmanda osapoole kaudu, võta palun otse ühendust teenusepakkujaga.

9. Mida teha, kui kaotasin oma broneeringu numbri ära?

Kui tegid broneeringu Tallink Hotelsi kodulehe või klienditeeninduse kaudu, leiad numbri  kinnituskirjast. Lisaks saad meile kirjutada e-posti aadressilt, mida kasutasid broneeringu tegemisel, ning saadame sulle broneeringu numbri. Kui tegid broneeringu Tallink Silja kaudu, leiad numbri samuti kinnituskirjast. Lisainfot saad Tallink Silja kodulehelt. Kui tegid broneeringu kolmanda osapoole kaudu,  võta palun otse ühendust teenusepakkujaga.

10. Millisest vanusest alates lisandub toas majutuva lapse eest lisatasu?

Kuni 5-aastased lapsed saavad kõikides tubades koos vanematega tasuta ööbida. Lapsed vanuses 6–11 ööbivad peretubades tasuta. Muude tubade puhul kehtivad lisatasud lastele alates 6. eluaastast. Samuti kehtivad kõikides tubades lisatasud lastele vanuses 12–17. Broneeringu tegemisel tuleks külastajate nimekirja lisada ka lapsed, kes peatuvad koos vanematega. Pane tähele, et ühes toas peatuvate külaliste arv on piiratud.

11. Mida te lastega peredele pakute?

Võid kindel olla, et väikeste külaliste eest hoolitsetakse ning tegevust jätkub igas vanuses lastele. Tallink City hotellis on peretoad, lastesviit ja lastele mõeldud mänguala. Tallink Spa & Conference hotellis on peretoad, suurepärane veekeskus ning seal korraldatakse toredat pere-brunch’i. Vaata ka meie paketti „Perega seiklema“. Mõlemas hotellis on spetsiaalne lastemenüü, kus on ka lastekokteilid.

12. Millised on mu eelised Club One’i liikmena ja kuidas saan punkte koguda?

Club One’i liikmena saad kombineerida raha ja punkte, et maksta majutuse ning muude toodete ja teenuste eest. Sulle kehtivad  ka teised erinevad soodustused. Punktide kogumiseks tee broneering Tallinki kanalite kaudu ja kasuta oma Club One’i numbrit. Punkte ei saa koguda, kui teed broneeringu kolmanda osapoole (nt Booking.com, Expedia jt) kaudu. Esita saabumisel füüsiline või digitaalne kaart. Punkte ei ole broneeringute tegemisel ja ostude sooritamisel võimalik Club One’i kontole tagasiulatuvalt koguda ega registreerida. Punkte saad koguda ka meie restoranides ja mitmesuguseid muid teenuseid kasutades. Uuri lähemalt Club One’i lehelt.

13. Kuhu saab parkida? Kui palju see maksab? Kuhu parkida, kui hotelli parklas vabu kohti ei ole?

Parkimiskohta ei saa ette broneerida ja parkimisvõimalus sõltub vabade kohtade olemasolust. Saame parkimiskoha kinnitada sinu saabumisel. Tallink Spa & Conference hotelli ja Tallink Express hotelli parkimisvõimalused leiad siit. Tallink City hotelli parkimisvõimalused leiad siit.

14. Kuidas broneeringut tühistada või muuta?

Tallink Hotelsi veebisaidi kaudu tehtud broneeringu tühistamiseks või muutmiseks logi samal lehel sisse või võta hotelliga otse ühendust. Kui broneering on tehtud kolmanda osapoole (nt Booking.com, Expedia jt) kaudu, pöördu abi saamiseks otse vastava teenusepakkuja poole. Pane tähele, et teatud broneerimiskategooriate puhul puudub õigus tagasimakseks. Palun tutvu tühistamistingimustega, mille leiad kinnituskirjast.

15. Millised on sisekorraeeskirjad?

Palume kõigil külastajatel tutvuda meie lahtiolekuaegade ning külastuste kestusega. Eeldame kõigilt külastajatelt hoolivat ja lahket suhtumist nii teistesse külastajate kui ka meie töötajatesse. Meie territooriumil tuleb alkoholi tarbimisel järgida vastutustundlikke põhimõtteid ja olla lugupidav. Hotellis suitsetamine ja isiklike alkohoolsete jookide tarbimine meie avalikel aladel on keelatud.

Eestis kehtiva korrakaitseseaduse järgi kehtib öörahu järgmistel aegadel: 1. septembrist kuni 31. maini kell 23.00–07.00 ja 1. juunist kuni 31. augustini kell 24.00–06.00. Öörahu rikkumine võib endaga kaasa tuua palve hotellist lahkuda.

Hotelli vara lõhkumine või kahjustamine toob kaasa trahvi vastavalt fikseeritud hindadele. Pakume oma külastajate mugavuse tagamiseks mitmeid esemeid. Vara omastamine on aga vargus. Meie vastuvõtulaua töötajad selgitavad hea meelega, kas ese on mõeldud hotellis kasutamiseks või koju viimiseks.

Kui sisekorraeeskirju ei järgita, on meil õigus teenuste osutamisest keelduda ning hotellil ei ole kohustust raha tagasi maksta. Soovime, et kõik meie külastajad tunneksid end turvaliselt ja hästi ning võimaldaksid teistel sama teha.

16. Mida teha, kui ma ei ole pärast külastust meili teel kviitungit saanud?

Kui sa pole kviitungit saanud, kontrolli palun oma rämpsposti kausta. Kui sa seda sealt ei leia, võta palun hotelliga otse ühendust ning saadame sulle kviitungi.

 

Sa ei leidnud vastust oma küsimusele? Võta meiega ühendust ja aitame rõõmuga!