a subsidiary of Tallink Grupp
Open navigation Search
Close navigation
Close navigation

Varaa hotelli Muuta tai peru varauksesi täältä

1

2

3

4

TervetuloaTallink Spa & Conference Hotel – Kokoukset

Kuten nimestä voi päätellä, Tallink Spa & Conference Hotelli perustettiin erityisesti konferenssien järjestämistä varten. Meillä on kuusi konferenssisalia, joista suurimpaan mahtuu 263 henkilöä. Tarjoamme käyttöön sekä huippuluokan teknologiaa että perinteisiä työvälineitä. Monimutkaisempia ääni-, kuva- ja tulkkauspalveluja on saatavilla lisämaksusta.

Työntäyteisen kokouspäivän jälkeen iltaa voi jatkaa aulabaarissa, vesikeskuksessa tai ravintola Nerossa.

Konferenssipaketti ”Neptun”

Kätevää ja miellyttävää kokoontumista varten tarjoamme teille Tallinkin hotelleissa uutta; ”Neptun” konferenssipakettia, jonka hinta sisältää huoneiden ja ruokailujen lisäksi Aqua Spa liput. Valittavissa on kaksi eri pituista pakettia ja paketti on voimassa 6–30 hengelle.

Kokoustekniikka

Meiltä löytyy kaikki tarvittava. Ja jos ei löydy, niin hankimme sen. Tallink Spa & Conference -keskus tarjoaa käyttöön uusimman tekniikan ja laitteet, jotta yrityksesi tilaisuus sujuisi ehdottoman saumattomasti. Perinteisten laitteiden lisäksi käytössä on myös teknistä apua, jotta esitelmät varmasti tavoittaisivat kuulijat halutulla tavalla. Tarvitsetko tilaisuuteesi ammattitaidolla toteutetun äänentoiston tai valaistuksen? Me autamme. Tarvitaanko tulkkausta? Me järjestämme sen puolestasi. Tallink Spa & Conference -hotelli tarjoaa kaiken tarvittavan onnistuneisiin kokouksiin ja konferensseihin.

Kokoussalit ja istumapaikkojen määrä

Teatterimuoto
Luokkamuoto
Diplomaatti
U-muoto
Vastaanotto
Juhla-ateria
Pinta-ala
  • Galaxy 1

    80

  • Galaxy 2

    121

  • Romantika

    54

  • Victoria

    42

  • Meloodia

    42

  • Fantaasia

    50

  • Boardroom

    -

  • Galaxy 1 + Galaxy 2

    210

  • Galaxy 2 + Romantika

    175

  • Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika

    260

  • Fantaasia + Meloodia

    96

  • Meloodia + Victoria

    96

  • Fantaasia + Meloodia + Victoria

    168

  • Conference center

    -

  • Conference Foyer

    -

  • Cigar Bar Fidel

    50

  • Galaxy 1

    36

  • Galaxy 2

    60

  • Romantika

    30

  • Victoria

    18

  • Meloodia

    18

  • Fantaasia

    24

  • Boardroom

    -

  • Galaxy 1 + Galaxy 2

    100

  • Galaxy 2 + Romantika

    96

  • Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika

    136

  • Fantaasia + Meloodia

    48

  • Meloodia + Victoria

    48

  • Fantaasia + Meloodia + Victoria

    90

  • Conference center

    -

  • Conference Foyer

    -

  • Cigar Bar Fidel

    30

  • Galaxy 1

    32

  • Galaxy 2

    32

  • Romantika

    24

  • Victoria

    16

  • Meloodia

    16

  • Fantaasia

    20

  • Boardroom

    12

  • Galaxy 1 + Galaxy 2

    32

  • Galaxy 2 + Romantika

    64

  • Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika

    -

  • Fantaasia + Meloodia

    40

  • Meloodia + Victoria

    40

  • Fantaasia + Meloodia + Victoria

    64

  • Conference center

    -

  • Conference Foyer

    -

  • Cigar Bar Fidel

    32

  • Galaxy 1

    32

  • Galaxy 2

    40

  • Romantika

    24

  • Victoria

    14

  • Meloodia

    16

  • Fantaasia

    20

  • Boardroom

    -

  • Galaxy 1 + Galaxy 2

    44

  • Galaxy 2 + Romantika

    72

  • Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika

    -

  • Fantaasia + Meloodia

    40

  • Meloodia + Victoria

    40

  • Fantaasia + Meloodia + Victoria

    64

  • Conference center

    -

  • Conference Foyer

    -

  • Cigar Bar Fidel

    34

  • Galaxy 1

    70

  • Galaxy 2

    110

  • Romantika

    40

  • Victoria

    30

  • Meloodia

    30

  • Fantaasia

    45

  • Boardroom

    -

  • Galaxy 1 + Galaxy 2

    190

  • Galaxy 2 + Romantika

    165

  • Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika

    250

  • Fantaasia + Meloodia

    75

  • Meloodia + Victoria

    75

  • Fantaasia + Meloodia + Victoria

    120

  • Conference center

    500

  • Conference Foyer

    250

  • Cigar Bar Fidel

    40

  • Galaxy 1

    30

  • Galaxy 2

    60

  • Romantika

    20

  • Victoria

    10

  • Meloodia

    10

  • Fantaasia

    20

  • Boardroom

    -

  • Galaxy 1 + Galaxy 2

    90

  • Galaxy 2 + Romantika

    80

  • Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika

    120

  • Fantaasia + Meloodia

    30

  • Meloodia + Victoria

    20

  • Fantaasia + Meloodia + Victoria

    60

  • Conference center

    -

  • Conference Foyer

    -

  • Cigar Bar Fidel

    30

  • Galaxy 1

    70

  • Galaxy 2

    101

  • Romantika

    53

  • Victoria

    40

  • Meloodia

    40

  • Fantaasia

    51

  • Boardroom

    26

  • Galaxy 1 + Galaxy 2

    180

  • Galaxy 2 + Romantika

    155

  • Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika

    233

  • Fantaasia + Meloodia

    91

  • Meloodia + Victoria

    80

  • Fantaasia + Meloodia + Victoria

    131

  • Conference center

    702

  • Conference Foyer

    322

  • Cigar Bar Fidel

    144

Teatterimuoto Luokkamuoto Diplomaatti U-muoto Vastaanotto Juhla-ateria Pinta-ala 360°
Galaxy 180363232703070  
Galaxy 212160324011060101  
Romantika54302424402053  
Victoria42181614301040  
Meloodia42181616301040  
Fantaasia50242020452051  
Boardroom--12---26  
Galaxy 1 + Galaxy 2210100324419090180  
Galaxy 2 + Romantika17596647216580155  
Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika260136--250120233  
Fantaasia + Meloodia96484040753091  
Meloodia + Victoria96484040752080  
Fantaasia + Meloodia + Victoria16890646412060131  
Conference center----500-702  
Conference Foyer----250-322  
Cigar Bar Fidel503032344030144  

Tallink Spa & Conference hotellin konferenssitilojen korkeus on 3,1 metriä.

Varaa

Erikoistarjoukset, joista voisit olla kiinnostunut!

Yhteystiedot

Tallink Spa & Conference Hotel


Osoite: Sadama 11a, 10111 Tallinn, Viro

Puhelin: +372 630 1000
S-posti: hotell.spa@tallink.ee

Katso kaikki Tallink Hotels yhteystiedot