a subsidiary of Tallink Grupp
Open navigation Search
Close navigation
Close navigation

Varaa hotelli Muuta tai peru varauksesi täältä

1

2

3

4

TervetuloaTallink Spa & Conference Hotel – Kokoukset

Kuten nimestä voi päätellä, Tallink Spa & Conference Hotelli perustettiin erityisesti konferenssien järjestämistä varten.

Kokoukset

Meillä on kuusi konferenssisalia, joista suurimpaan mahtuu 263 henkilöä. Tarjoamme käyttöön sekä huippuluokan teknologiaa että perinteisiä työvälineitä. Monimutkaisempia ääni-, kuva- ja tulkkauspalveluja on saatavilla lisämaksusta.

Työntäyteisen kokouspäivän jälkeen iltaa voi jatkaa aulabaarissa, vesikeskuksessa tai ravintola Nerossa.

Lounasbuffet (.pdf) »
Illallisbuffet (.pdf) »

Kokoustekniikka

Meiltä löytyy kaikki tarvittava. Ja jos ei löydy, niin hankimme sen. Tallink Spa & Conference -keskus tarjoaa käyttöön uusimman tekniikan ja laitteet, jotta yrityksesi tilaisuus sujuisi ehdottoman saumattomasti. Perinteisten laitteiden lisäksi käytössä on myös teknistä apua, jotta esitelmät varmasti tavoittaisivat kuulijat halutulla tavalla. Tarvitsetko tilaisuuteesi ammattitaidolla toteutetun äänentoiston tai valaistuksen? Me autamme. Tarvitaanko tulkkausta? Me järjestämme sen puolestasi. Tallink Spa & Conference -hotelli tarjoaa kaiken tarvittavan onnistuneisiin kokouksiin ja konferensseihin.

Konferenssipaketti ”Neptun”

Kätevää ja miellyttävää kokoontumista varten tarjoamme teille Tallinkin hotelleissa uutta; ”Neptun” konferenssipakettia, jonka hinta sisältää huoneiden ja ruokailujen lisäksi Aqua Spa liput. Valittavissa on kaksi eri pituista pakettia ja paketti on voimassa 6–30 hengelle.

Konferenssipaketti ”Neptun” »

Kokoustekniikka

Kokoussalit ja istumapaikkojen määrä

Teatterimuoto
Luokkamuoto
Diplomaatti
U-muoto
Vastaanotto
Juhla-ateria
Workshop
Pinta-ala
  • Galaxy 1

    80

  • Galaxy 2

    90

  • Romantika

    45

  • Victoria

    40

  • Meloodia

    40

  • Fantaasia

    45

  • Boardroom

    -

  • Galaxy 1 + Galaxy 2

    180

  • Galaxy 2 + Romantika

    150

  • Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika

    230

  • Fantaasia + Meloodia

    90

  • Meloodia + Victoria

    84

  • Fantaasia + Meloodia + Victoria

    140

  • Conference center

    -

  • Conference Foyer

    -

  • Cigarbar Fidel 5. floor

    35

  • Galaxy 1

    30

  • Galaxy 2

    44

  • Romantika

    24

  • Victoria

    18

  • Meloodia

    18

  • Fantaasia

    22

  • Boardroom

    -

  • Galaxy 1 + Galaxy 2

    100

  • Galaxy 2 + Romantika

    74

  • Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika

    124

  • Fantaasia + Meloodia

    40

  • Meloodia + Victoria

    40

  • Fantaasia + Meloodia + Victoria

    80

  • Conference center

    -

  • Conference Foyer

    -

  • Cigarbar Fidel 5. floor

    30

  • Galaxy 1

    28

  • Galaxy 2

    28

  • Romantika

    24

  • Victoria

    16

  • Meloodia

    16

  • Fantaasia

    20

  • Boardroom

    12

  • Galaxy 1 + Galaxy 2

    -

  • Galaxy 2 + Romantika

    60

  • Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika

    -

  • Fantaasia + Meloodia

    36

  • Meloodia + Victoria

    36

  • Fantaasia + Meloodia + Victoria

    60

  • Conference center

    -

  • Conference Foyer

    -

  • Cigarbar Fidel 5. floor

    24

  • Galaxy 1

    28

  • Galaxy 2

    36

  • Romantika

    20

  • Victoria

    16

  • Meloodia

    16

  • Fantaasia

    20

  • Boardroom

    -

  • Galaxy 1 + Galaxy 2

    O-48/U-36

  • Galaxy 2 + Romantika

    34

  • Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika

    -

  • Fantaasia + Meloodia

    36

  • Meloodia + Victoria

    36

  • Fantaasia + Meloodia + Victoria

    60

  • Conference center

    -

  • Conference Foyer

    -

  • Cigarbar Fidel 5. floor

    24

  • Galaxy 1

    60

  • Galaxy 2

    90

  • Romantika

    30

  • Victoria

    30

  • Meloodia

    30

  • Fantaasia

    30

  • Boardroom

    -

  • Galaxy 1 + Galaxy 2

    180

  • Galaxy 2 + Romantika

    160

  • Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika

    200

  • Fantaasia + Meloodia

    60

  • Meloodia + Victoria

    60

  • Fantaasia + Meloodia + Victoria

    120

  • Conference center

    500

  • Conference Foyer

    175

  • Cigarbar Fidel 5. floor

    40

  • Galaxy 1

    30

  • Galaxy 2

    60

  • Romantika

    20

  • Victoria

    10

  • Meloodia

    10

  • Fantaasia

    20

  • Boardroom

    -

  • Galaxy 1 + Galaxy 2

    90

  • Galaxy 2 + Romantika

    70

  • Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika

    120

  • Fantaasia + Meloodia

    30

  • Meloodia + Victoria

    30

  • Fantaasia + Meloodia + Victoria

    60

  • Conference center

    -

  • Conference Foyer

    -

  • Cigarbar Fidel 5. floor

    -

  • Galaxy 1

  • Galaxy 2

  • Romantika

  • Victoria

  • Meloodia

  • Fantaasia

  • Boardroom

  • Galaxy 1 + Galaxy 2

  • Galaxy 2 + Romantika

  • Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika

  • Fantaasia + Meloodia

  • Meloodia + Victoria

  • Fantaasia + Meloodia + Victoria

  • Conference center

  • Conference Foyer

  • Cigarbar Fidel 5. floor

  • Galaxy 1

    70

  • Galaxy 2

    101

  • Romantika

    53

  • Victoria

    40

  • Meloodia

    40

  • Fantaasia

    51

  • Boardroom

    26

  • Galaxy 1 + Galaxy 2

    180

  • Galaxy 2 + Romantika

    155

  • Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika

    233

  • Fantaasia + Meloodia

    91

  • Meloodia + Victoria

    80

  • Fantaasia + Meloodia + Victoria

    131

  • Conference center

    702

  • Conference Foyer

    322

  • Cigarbar Fidel 5. floor

    144

Teatterimuoto Luokkamuoto Diplomaatti U-muoto Vastaanotto Juhla-ateria Workshop Pinta-ala
Galaxy 180302828603070
Galaxy 2904428369060101
Romantika45242420302053
Victoria40181616301040
Meloodia40181616301040
Fantaasia45222020302051
Boardroom--12---26
Galaxy 1 + Galaxy 2180100-O-48/U-3618090180
Galaxy 2 + Romantika15074603416070155
Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika230124--200120233
Fantaasia + Meloodia90403636603091
Meloodia + Victoria84403636603080
Fantaasia + Meloodia + Victoria14080606012060131
Conference center----500-702
Conference Foyer----175-322
Cigarbar Fidel 5. floor3530242440-144

Tallink Spa & Conference hotellin konferenssitilojen korkeus on 3,1 metriä.

Varaa

Erikoistarjoukset, joista voisit olla kiinnostunut!

Yhteystiedot

Tallink Spa & Conference Hotel


Osoite: Sadama 11a, 10111 Tallinn, Viro

Puhelin: +372 630 1000
S-posti: spahotel@tallink.ee

Katso kaikki Tallink Hotels yhteystiedot