a subsidiary of Tallink Grupp
Open navigation Search
Close navigation
Close navigation

Varaa hotelli Muuta tai peru varauksesi täältä

1

2

3

4

Myynti- ja markkinointiosasto (Viro)

Marina
Mättik

Sales Director
Puhelin: +372 630 1042
Mobile: +372 527 2552
S-posti: marina.mattik@tallink.ee

Angela
Uibo

Sales Manager (Russia)
Puhelin: +372 640 9879
Mobile: +372 51 27 783
S-posti: angela.uibo@tallink.ee

Silver
Aste

Sales Manager
Puhelin: +372 611 8817
Mobile: +372 56 634 788
S-posti: silver.aste@tallink.ee

Ave
Sinivee

Product Development Manager
Puhelin: +372 56 357 557
S-posti: ave.sinivee@tallink.ee

Anneli
Lind

Sales Manager - Conferences and Events
Puhelin: +372 630 1072
Mobile: +372 51 40 254
S-posti: anneli.lind@tallink.ee

Terje
Kangro

Corporate Sales Manager
Puhelin: +372 611 8880
Mobile: +372 552 6886
S-posti: terje.kangro@tallink.ee

Marina
Golõnina

Reservations Manager
Puhelin: +372 640 8944
S-posti: marina.golonina@tallink.ee

Myynti- ja markkinointiosasto (Latvia)

Santa
Priede

Sales and Marketing director
Puhelin: +371 6709 9772
S-posti: santa.priede@tallink.lv

Viesturs
Mašinskis

Sales manager – Conferences & Events
Puhelin: +371 6709 9793
S-posti: viesturs.masinskis@tallink.lv

Emīls
Bekmanis

Sales Manager-Corporate sales
Puhelin: +371 6709 9756
S-posti: emils.bekmanis@tallink.lv

Ilvija
Blūzmane

Sales Manager-Leisure sales
Puhelin: +371 6709 9758
S-posti: ilvija.bluzmane@tallink.lv

Sanda
Sergejeva

Marketing Manager
Puhelin: +371 6709 9776
S-posti: sanda.sergejeva@tallink.lv

Zane
Zigure

Reservations and revenue manager
Puhelin: +371 6709 9778
S-posti: zane.zigure@tallinkhotels.lv