a subsidiary of Tallink Grupp
Open navigation Search
Close navigation
Close navigation

Varaa hotelli Muuta tai peru varauksesi täältä

1

2

3

4

Tallinkin hotellien asiakaspalvelu Virossa

Yksittäiset varaukset ja tiedotus (enintään 9 vierasta)

Ma-Pe 9.00–19.00
La–Su 9.00–16.00

Puh: +372 630 0808
S-posti: tallinkhotels@tallink.ee

Ryhmävaraukset majoituksesta ja/tai ruokailusta
(ryhmän minimikoko 10 henkilöä)

Puh: +372 640 8946, +372 612 8230
S-posti: hotelgroups@tallink.ee

Kokous- ja tapahtumavaraukset

Puh: +372 640 8942, +372 640 8947
S-posti: hotelevents@tallink.ee

Viron myyntiosasto

Marina
Mättik

Sales Director
Puhelin: +372 630 1042
Mobile: +372 527 2552
S-posti: marina.mattik@tallink.ee

Terje
Kangro

Yritysasiakkaiden myyntipäällikkö
Puhelin: +372 611 8880
Mobile: +372 552 6886
S-posti: terje.kangro@tallink.ee

Anna-Kaisa
Sepp

Yritysasiakkaiden myyntipäällikkö
Puhelin: +372 640 8945
Mobile: +372 5330 0666
S-posti: anna-kaisa.sepp@tallink.ee

Anneli
Lind

Konferenssien ja tapahtumien vanhempi myyntipäällikkö
Puhelin: +372 630 1072
Mobile: +372 51 40 254
S-posti: anneli.lind@tallink.ee

Marina
Golõnina

Reservations Manager
Puhelin: +372 640 8944
S-posti: marina.golonina@tallink.ee

Kersti
Kulper

Ryhmä- ja kumppanimyynnin asiantuntija
Puhelin: +372 640 8946
S-posti: kersti.kulper@tallink.ee

Maarja-Liis
Rohi

Myyntiassistentti
Puhelin: +372 612 8230
S-posti: maarja-liis.rohi@tallink.ee

Laura
Ruus

Konferenssien ja tapahtumien myyntiasiantuntija
Puhelin: +372 640 8942
S-posti: laura.ruus@tallink.ee

Sigrid
Rood

Konferenssien ja tapahtumien myyntiasiantuntija
Puhelin: +372 640 8947
S-posti: sigrid.rood@tallink.ee

Myynti- ja markkinointiosasto (Latvia)

Santa
Priede

Sales and Marketing director
Puhelin: +371 6709 9772
S-posti: santa.priede@tallink.lv

Viesturs
Mašinskis

Sales manager – Conferences & Events
Puhelin: +371 6709 9793
S-posti: viesturs.masinskis@tallink.lv

Emīls
Bekmanis

Sales Manager-Corporate sales
Puhelin: +371 6709 9756
S-posti: emils.bekmanis@tallink.lv

Ilvija
Blūzmane

Sales Manager-Leisure sales
Puhelin: +371 6709 9758
S-posti: ilvija.bluzmane@tallink.lv

Sanda
Sergejeva

Marketing Manager
Puhelin: +371 6709 9776
S-posti: sanda.sergejeva@tallink.lv

Zane
Zigure

Reservations and revenue manager
Puhelin: +371 6709 9778
S-posti: zane.zigure@tallinkhotels.lv