a subsidiary of Tallink Group
Open navigation Search
Close navigation

Varaa hotelli Muuta tai peru varauksesi täältä

ROOMS AND GUESTS

1

LAPSI - ALLE 13 V
"Kaikki alle 13-vuotiaat lapset ovat tervetulleita ilmaiseksi huoneeseen ilman lisävuodetta vanhempien kanssa. 13-vuotiaat ja vanhemmat maksavat lisämaksun 30 €/hlö/yö, paitsi"

2

3

4

Myynti- ja markkinointiosasto (Viro)

Marina
Mättik

Sales Director
Puhelin: +372 630 1042
Mobile: +372 527 2552
S-posti: marina.mattik@tallink.ee

Janar
Kukk

Director of Revenue Management
Puhelin: +372 6301070
S-posti: janar.kukk@tallink.ee

Angela
Uibo

Sales Manager (Russia)
Puhelin: +372 640 9879
Mobile: +372 51 27 783
S-posti: angela.uibo@tallink.ee

Silver
Aste

Sales Manager
Puhelin: +372 630 0862
Mobile: +372 56 634 788
S-posti: silver.aste@tallink.ee

Ave
Sinivee

Product Development Manager
Puhelin: +372 56 357 557
S-posti: ave.sinivee@tallink.ee

Heili
Vaht

Corporate Sales Manager
Puhelin: +372 611 8817
Mobile: +372 53 435 297
S-posti: heili.vaht@tallink.ee

Anneli
Lind

Sales Manager - Conferences and Events
Puhelin: +372 630 1072
Mobile: +372 51 40 254
S-posti: anneli.lind@tallink.ee

Anna-Kaisa
Sepp

Corporate Sales Manager
Puhelin: +372 611 8880
Mobile: +372 53 300 666
S-posti: anna-kaisa.sepp@tallink.ee

Ene
Vihtla

Marketing Manager
Puhelin: +372 52 96 277
S-posti: ene.vihtla@tallink.ee

Jens-Jesper
Poldre

Development Manager
Mobile: +372 5649 2154
S-posti: jens.poldre@tallink.ee

Emilia
Kask

Office Manager
Puhelin: +372 6118319
S-posti: emilia.kask@tallink.ee

Pirita Spa Hotel

Osoite: Purje 9,
11911 Tallinn, Viro

Puh: +372 639 8600
Fax: +372 639 8821
S-posti: piritaspa@tallink.ee

Myynti- ja markkinointiosasto (Latvia)

Santa
Priede

Sales and Marketing director
Puhelin: +371 6709 9772
Mobile: +371 2656 6895
S-posti: santa.priede@tallink.lv

Krišs
Prūsis

Corporate Sales Manager
Puhelin: +371 6709 9756
Mobile: +371 2678 0832
S-posti: kriss.prusis@tallink.lv

Viesturs
Mašinskis

Sales manager – Conferences & Events
Puhelin: +371 6709 9793
Mobile: +371 2788 6582
S-posti: viesturs.masinskis@tallink.lv

Inga
Pešikas-Pētersone

Sales Manager-Leisure sales
Puhelin: +371 6709 9758
Mobile: +371 2836 9911
S-posti: inga.petersone@tallink.lv

Aija
Lejniece

Marketing Manager
Puhelin: +371 6709 9776
Mobile: +371 2029 1641
S-posti: aija.lejniece@tallink.lv