a subsidiary of Tallink Grupp
Open navigation Search
Close navigation
Close navigation

Broneeri tuba Tühista või muuda oma broneering siin

1

2

3

4

Tere tulemastTallink Spa & Conference Hotel – Konverentsikeskus

Nagu nimestki aimata võib, mõeldi Tallink Spa & Conference Hotelli luues konverentside korraldamisele. Meil on kuus konverentsisaali, millest kõige suurem mahutab 263 inimest. Pakume nii tipptasemel tehnikat kui ka traditsioonilisi töövahendeid. Keerukamad heli-, filmimis- ja tõlketeenused on saadaval lisatasu eest.

Pärast töökat koosolekupäeva saab aga õhtut jätkata kas lobby baaris, veekeskuses või restoranis Nero.

Konverentsipakett “Neptun”

Kasuliku ja meeldiva ühendamiseks pakume teile Tallinki hotellides uut konverentsipaketti “Neptun”, mille hind sisaldab lisaks ruumirendile ja toitlustusele ka Aqua Spa piletit. Valida saab kahe erineva pikkusega paketi vahel ning pakett kehtib 6-30 inimesele.

Konverentsitehnika

Meil on olemas kõik, mida soovite. Ja kui meil seda pole, saame selle hankida. Tallink Spa & Conference Center pakub tipptasemel tehnikat, mis aitavad teie konverentsi muuta esmaklassiliseks ürituseks. Peale tavaliste projektorite ja tehnika pakume ka tehnilist abi tagamaks, et teie esitlused jõuaksid publikuni soovitud viisil. Vajate helitehnikut või valgustajat? Meil on need olemas. Vajate tõlki? Ka seda saame korraldada. Tallink Spa & Conference Hotel – kõik, mida edukaks konverentsiks vajate.

Konverentsisaalid ja mahutavused

Teater
Klassiruum
Diplomaat
U-stiil
Vastuvõtt
Bankett
Suurus
  • Galaxy 1

    80

  • Galaxy 2

    121

  • Romantika

    54

  • Victoria

    42

  • Meloodia

    42

  • Fantaasia

    50

  • Boardroom

    -

  • Galaxy 1 + Galaxy 2

    210

  • Galaxy 2 + Romantika

    175

  • Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika

    260

  • Fantaasia + Meloodia

    96

  • Meloodia + Victoria

    96

  • Fantaasia + Meloodia + Victoria

    168

  • Konverentsikeskus

    -

  • Konverentsi fuajee

    -

  • Sigaribaar Fidel

    50

  • Galaxy 1

    36

  • Galaxy 2

    60

  • Romantika

    30

  • Victoria

    18

  • Meloodia

    18

  • Fantaasia

    24

  • Boardroom

    -

  • Galaxy 1 + Galaxy 2

    110

  • Galaxy 2 + Romantika

    96

  • Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika

    136

  • Fantaasia + Meloodia

    48

  • Meloodia + Victoria

    48

  • Fantaasia + Meloodia + Victoria

    90

  • Konverentsikeskus

    -

  • Konverentsi fuajee

    -

  • Sigaribaar Fidel

    30

  • Galaxy 1

    32

  • Galaxy 2

    32

  • Romantika

    24

  • Victoria

    16

  • Meloodia

    16

  • Fantaasia

    20

  • Boardroom

    12

  • Galaxy 1 + Galaxy 2

    32

  • Galaxy 2 + Romantika

    64

  • Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika

    -

  • Fantaasia + Meloodia

    40

  • Meloodia + Victoria

    40

  • Fantaasia + Meloodia + Victoria

    64

  • Konverentsikeskus

    -

  • Konverentsi fuajee

    -

  • Sigaribaar Fidel

    32

  • Galaxy 1

    32

  • Galaxy 2

    40

  • Romantika

    24

  • Victoria

    16

  • Meloodia

    16

  • Fantaasia

    24

  • Boardroom

    -

  • Galaxy 1 + Galaxy 2

    44

  • Galaxy 2 + Romantika

    72

  • Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika

    -

  • Fantaasia + Meloodia

    40

  • Meloodia + Victoria

    40

  • Fantaasia + Meloodia + Victoria

    64

  • Konverentsikeskus

    -

  • Konverentsi fuajee

    -

  • Sigaribaar Fidel

    34

  • Galaxy 1

    70

  • Galaxy 2

    110

  • Romantika

    40

  • Victoria

    30

  • Meloodia

    30

  • Fantaasia

    45

  • Boardroom

    -

  • Galaxy 1 + Galaxy 2

    19

  • Galaxy 2 + Romantika

    168

  • Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika

    250

  • Fantaasia + Meloodia

    75

  • Meloodia + Victoria

    75

  • Fantaasia + Meloodia + Victoria

    120

  • Konverentsikeskus

    500

  • Konverentsi fuajee

    250

  • Sigaribaar Fidel

    40

  • Galaxy 1

    30

  • Galaxy 2

    60

  • Romantika

    20

  • Victoria

    10

  • Meloodia

    10

  • Fantaasia

    20

  • Boardroom

    -

  • Galaxy 1 + Galaxy 2

    90

  • Galaxy 2 + Romantika

    80

  • Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika

    120

  • Fantaasia + Meloodia

    30

  • Meloodia + Victoria

    20

  • Fantaasia + Meloodia + Victoria

    60

  • Konverentsikeskus

    -

  • Konverentsi fuajee

    -

  • Sigaribaar Fidel

    30

  • Galaxy 1

    70

  • Galaxy 2

    101

  • Romantika

    53

  • Victoria

    40

  • Meloodia

    40

  • Fantaasia

    51

  • Boardroom

    26

  • Galaxy 1 + Galaxy 2

    18

  • Galaxy 2 + Romantika

    155

  • Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika

    233

  • Fantaasia + Meloodia

    91

  • Meloodia + Victoria

    80

  • Fantaasia + Meloodia + Victoria

    131

  • Konverentsikeskus

    702

  • Konverentsi fuajee

    322

  • Sigaribaar Fidel

    144

Teater Klassiruum Diplomaat U-stiil Vastuvõtt Bankett Suurus 360°
Galaxy 180363232703070  
Galaxy 212160324011060101  
Romantika54302424402053  
Victoria42181616301040  
Meloodia42181616301040  
Fantaasia50242024452051  
Boardroom--12---26  
Galaxy 1 + Galaxy 22101103244199018  
Galaxy 2 + Romantika17596647216880155  
Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika260136--250120233  
Fantaasia + Meloodia96484040753091  
Meloodia + Victoria96484040752080  
Fantaasia + Meloodia + Victoria16890646412060131  
Konverentsikeskus----500-702  
Konverentsi fuajee----250-322  
Sigaribaar Fidel503032344030144  

Tallink Spa & Conference Hotel´i konverentsiruumide kõrgus on 3,1 m.

Lisainformatsioon ja konverentsiteenuste tellimine

Eripakkumised, mis võivad sulle meeldida!

Kontakt

Tallink Spa & Conference Hotel


Aadress: Sadama 11a, 10111 Tallinn, Eesti

Telefon: +372 630 1000
E-post: hotell.spa@tallink.ee

Vaata kõiki Tallink Hotels kontakte