a subsidiary of Tallink Grupp
Open navigation Search
Close navigation
Close navigation

Broneeri tuba Tühista või muuda oma broneering siin

1

2

3

4

Tere tulemastTallink Spa & Conference Hotel – Konverentsikeskus

Pealinna ärikeskusest ning vanalinnast vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel asuv Tallink Spa & Conference hotell on sündmuste hotell. Auto, takso, bussi ning trammiga kergesti ligipääsetav hotell renoveeriti põhjalikult 2019 aastal.

Hotelli teisel korrusel asuvas konverentsikeskuses on 7 erineva suurusega ning kergesti liigendatavat saali. Tallink Spa & Conference hotelli ehitamisel on pööratud lisaks sisekujundusele erilist tähelepanu kõrgetasemelisele ning lihtsasti kasutatavale konverentsi tehnikale.
Keskuses saab korraldada püstijala vastuvõtu kuni 500le külalisele. Suurim saal mahutab teatri stiilis 260 konverentsi külastajat. Konverentsikeskuse saalid ning uus tehnika kindlustab innustava ja tõhusa töökeskkonna ja toetab igati heade innovatiivsete ideede sündi! Pärast töökat koosolekupäeva saab aga õhtut jätkata kas baaris, veekeskuses või restoranis Nero.

Konverentsitehnika

Tallink Spa & Conference hotelli konverentsikeskuse sisustamisel on pööratud erilist tähelepanu tipptasemel, kuid siiski lihtsasti kasutatavale konverentsitehnikale. Samuti on meie meeskond alati abiks, et konverentsi korraldus kulgeks sujuvalt.

Igas konverentsi- ja koosolekuruumis on lasertehnoloogial töötav projektor, 86´´ interaktiivne puuteekraan, juhtmevaba ClickShare, kõik-ühes videokonverentsi süsteem Poly Studio maksimaalse videokõnede kvaliteedi tagamiseks. Ja muidugi ka traditsioonilised töövahendid nagu pabertahvel ja markerid ning kirjutusplokid ja pastapliiatsid. Kõigis konverentsiruumides on konditsioneer ja tasuta Wi-Fi.

Lisatasu eest on võimalik rentida lisaseadmetena mikrofone, sünkroontõlkeseadmeid ja muud tehnikat professionaalse ja positiivselt meeldejääva ürituse korraldamiseks

Konverentsipakett “Neptun”

Kasuliku ja meeldiva ühendamiseks pakume teile Tallinki hotellides uut konverentsipaketti “Neptun”, mille hind sisaldab lisaks ruumirendile ja toitlustusele ka Aqua Spa piletit. Valida saab kahe erineva pikkusega paketi vahel ning pakett kehtib 6-30 inimesele.

Konverentsipakett “Neptun” »

Konverentsitehnika

Konverentsisaalid ja mahutavused

Teater
Klassiruum
Diplomaat
U-stiil
Vastuvõtt
Bankett
Workshop
Suurus
  • Galaxy 1

    80

  • Galaxy 2

    121

  • Romantika

    54

  • Victoria

    42

  • Meloodia

    42

  • Fantaasia

    50

  • Boardroom

    -

  • Galaxy 1 + Galaxy 2

    210

  • Galaxy 2 + Romantika

    175

  • Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika

    260

  • Fantaasia + Meloodia

    96

  • Meloodia + Victoria

    96

  • Fantaasia + Meloodia + Victoria

    168

  • Konverentsikeskus

    -

  • Konverentsi fuajee

    -

  • Galaxy 1

    36

  • Galaxy 2

    60

  • Romantika

    30

  • Victoria

    18

  • Meloodia

    18

  • Fantaasia

    24

  • Boardroom

    -

  • Galaxy 1 + Galaxy 2

    110

  • Galaxy 2 + Romantika

    96

  • Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika

    136

  • Fantaasia + Meloodia

    48

  • Meloodia + Victoria

    48

  • Fantaasia + Meloodia + Victoria

    90

  • Konverentsikeskus

    -

  • Konverentsi fuajee

    -

  • Galaxy 1

    32

  • Galaxy 2

    32

  • Romantika

    24

  • Victoria

    16

  • Meloodia

    16

  • Fantaasia

    20

  • Boardroom

    12

  • Galaxy 1 + Galaxy 2

    32

  • Galaxy 2 + Romantika

    64

  • Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika

    -

  • Fantaasia + Meloodia

    40

  • Meloodia + Victoria

    40

  • Fantaasia + Meloodia + Victoria

    64

  • Konverentsikeskus

    -

  • Konverentsi fuajee

    -

  • Galaxy 1

    32

  • Galaxy 2

    40

  • Romantika

    24

  • Victoria

    16

  • Meloodia

    16

  • Fantaasia

    24

  • Boardroom

    -

  • Galaxy 1 + Galaxy 2

    44

  • Galaxy 2 + Romantika

    72

  • Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika

    -

  • Fantaasia + Meloodia

    40

  • Meloodia + Victoria

    40

  • Fantaasia + Meloodia + Victoria

    64

  • Konverentsikeskus

    -

  • Konverentsi fuajee

    -

  • Galaxy 1

    70

  • Galaxy 2

    110

  • Romantika

    40

  • Victoria

    30

  • Meloodia

    30

  • Fantaasia

    45

  • Boardroom

    -

  • Galaxy 1 + Galaxy 2

    190

  • Galaxy 2 + Romantika

    168

  • Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika

    250

  • Fantaasia + Meloodia

    75

  • Meloodia + Victoria

    75

  • Fantaasia + Meloodia + Victoria

    120

  • Konverentsikeskus

    500

  • Konverentsi fuajee

    250

  • Galaxy 1

    30

  • Galaxy 2

    60

  • Romantika

    20

  • Victoria

    10

  • Meloodia

    10

  • Fantaasia

    20

  • Boardroom

    -

  • Galaxy 1 + Galaxy 2

    90

  • Galaxy 2 + Romantika

    80

  • Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika

    120

  • Fantaasia + Meloodia

    30

  • Meloodia + Victoria

    20

  • Fantaasia + Meloodia + Victoria

    60

  • Konverentsikeskus

    -

  • Konverentsi fuajee

    -

  • Galaxy 1

  • Galaxy 2

  • Romantika

  • Victoria

  • Meloodia

  • Fantaasia

  • Boardroom

  • Galaxy 1 + Galaxy 2

  • Galaxy 2 + Romantika

  • Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika

  • Fantaasia + Meloodia

  • Meloodia + Victoria

  • Fantaasia + Meloodia + Victoria

  • Konverentsikeskus

  • Konverentsi fuajee

  • Galaxy 1

    70

  • Galaxy 2

    101

  • Romantika

    53

  • Victoria

    40

  • Meloodia

    40

  • Fantaasia

    51

  • Boardroom

    26

  • Galaxy 1 + Galaxy 2

    180

  • Galaxy 2 + Romantika

    155

  • Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika

    233

  • Fantaasia + Meloodia

    91

  • Meloodia + Victoria

    80

  • Fantaasia + Meloodia + Victoria

    131

  • Konverentsikeskus

    702

  • Konverentsi fuajee

    322

Teater Klassiruum Diplomaat U-stiil Vastuvõtt Bankett Workshop Suurus
Galaxy 180363232703070
Galaxy 212160324011060101
Romantika54302424402053
Victoria42181616301040
Meloodia42181616301040
Fantaasia50242024452051
Boardroom--12---26
Galaxy 1 + Galaxy 2210110324419090180
Galaxy 2 + Romantika17596647216880155
Galaxy 1 + Galaxy 2 Romantika260136--250120233
Fantaasia + Meloodia96484040753091
Meloodia + Victoria96484040752080
Fantaasia + Meloodia + Victoria16890646412060131
Konverentsikeskus----500-702
Konverentsi fuajee----250-322

Tallink Spa & Conference Hotel´i konverentsiruumide kõrgus on 3,1 m.

Lisainformatsioon ja konverentsiteenuste tellimine

Vaata meie eripakkumisi

Kontakt

Tallink Spa & Conference Hotel


Aadress: Sadama 11a, 10111 Tallinn, Eesti

Telefon: +372 630 1000
E-post: hotell.spa@tallink.ee

Vaata kõiki Tallink Hotels kontakte