a subsidiary of Tallink Grupp
Open navigation Search
Close navigation
Close navigation

Broneeri tuba Tühista või muuda oma broneering siin

1

2

3

4

Tere tulemastTallink Hotel Riga – Konverentsikeskus

Tallink Hotel Riga aitab teil korraldada suuremaid ja väiksemaid konverentse, seminare, koosolekuid ja muid üritusi. Meie Riia südalinnas asuvas hotellis leiate end Balti riikide ärimaailma keskpunktist.
Siinsed modernsed tipptehnikaga konverentsiruumid ning sõbralikud ja asjatundlikud töötajad tagavad nii korraldajatele, kui ka külastajatele meeldiva ja meeldejääva ürituse.

Tallink Hotel Riga - Konverentsikeskus

Südalinnas asuv nüüdisaegsete ruumidega Tallink Hotel Riga on õige valik neile, kes soovivad korraldada edukaid konverentse, seminare, vastuvõtte, esitlusi ja teisi sündmuseid.

Esimesel korrusel asuvas konverentsikeskuses on kuus erineva suuruse ja lahenduse ning suurepärase akustikaga konverentsisaali, millest kõik on varustatud konditsioneeriga. Teatristiilis istumislahendusega mahutab kõige suurem saal kuni 250 inimest. Neljas konverentsisaalis on võimalik nautida loomulikku valgust.

Hotelli köök pakub toitlustuse täisteenust kõigile konverentsikeskuses toimuvatele sündmustele ja on koostanud erimenüüd kohvipausideks ja grupilõunateks. Tuleme rõõmuga vastu teie erisoovidele!

Konverentsitehnika

Kõigis konverentsi- ja koosolekuruumides on dataprojektor, ekraan, pabertahvel ja markerid ning kirjutusplokid ja pastapliiatsid kõigile osalejatele. Lisatasu eest on võimalik rentida lisaseadmeid nagu DVD-mängijad, mikrofonid, sünkroontõlkeseadmed ja muu tehnika. Kõigis konverentsiruumides on konditsioneer ja tasuta Wi-Fi. Pakume ka riidehoiu ja väljaspool hotelli catering-teenuse võimalust.

Konverentsisaalid ja mahutavused

Teater
Klassiruum
Diplomaat
U-stiil
Vastuvõtt
Bankett
Suurus
  • TERRA 1+2+3

    250

  • TERRA 1

    68

  • TERRA 2

    68

  • TERRA 3

    84

  • TERRA 1+2

    117

  • TERRA 2-3

    140

  • AQUA

    28

  • IGNIS

    20

  • AER

    42

  • AQUA + IGNIS

    56

  • IGNIS + AER

    60

  • AQUA + IGNIS + AER

    100

  • TERRA 1+2+3

    120

  • TERRA 1

    30

  • TERRA 2

    30

  • TERRA 3

    40

  • TERRA 1+2

    64

  • TERRA 2-3

    60

  • AQUA

    12

  • IGNIS

    8

  • AER

    20

  • AQUA + IGNIS

    24

  • IGNIS + AER

    30

  • AQUA + IGNIS + AER

    52

  • TERRA 1+2+3

    64

  • TERRA 1

    28

  • TERRA 2

    28

  • TERRA 3

    32

  • TERRA 1+2

    40

  • TERRA 2-3

    50

  • AQUA

    12

  • IGNIS

    10

  • AER

    16

  • AQUA + IGNIS

    24

  • IGNIS + AER

    24

  • AQUA + IGNIS + AER

    -

  • TERRA 1+2+3

    60

  • TERRA 1

    22

  • TERRA 2

    22

  • TERRA 3

    24

  • TERRA 1+2

    30

  • TERRA 2-3

    40

  • AQUA

    12

  • IGNIS

    8

  • AER

    16

  • AQUA + IGNIS

    24

  • IGNIS + AER

    32

  • AQUA + IGNIS + AER

    44

  • TERRA 1+2+3

    250

  • TERRA 1

    65

  • TERRA 2

    65

  • TERRA 3

    80

  • TERRA 1+2

    120

  • TERRA 2-3

    130

  • AQUA

    -

  • IGNIS

    -

  • AER

    -

  • AQUA + IGNIS

    50

  • IGNIS + AER

    50

  • AQUA + IGNIS + AER

    100

  • TERRA 1+2+3

    90

  • TERRA 1

    20

  • TERRA 2

    20

  • TERRA 3

    30

  • TERRA 1+2

    40

  • TERRA 2-3

    50

  • AQUA

    -

  • IGNIS

    -

  • AER

    -

  • AQUA + IGNIS

    20

  • IGNIS + AER

    20

  • AQUA + IGNIS + AER

    40

  • TERRA 1+2+3

    179,1

  • TERRA 1

    59,9

  • TERRA 2

    52,7

  • TERRA 3

    75,4

  • TERRA 1+2

    103,7

  • TERRA 2-3

    128,2

  • AQUA

    23,1

  • IGNIS

    21,5

  • AER

    35,6

  • AQUA + IGNIS

    44,7

  • IGNIS + AER

    57,1

  • AQUA + IGNIS + AER

    80,3

Teater Klassiruum Diplomaat U-stiil Vastuvõtt Bankett Suurus 360°
TERRA 1+2+3250120646025090179,1  
TERRA 168302822652059,9  
TERRA 268302822652052,7  
TERRA 384403224803075,4  
TERRA 1+211764403012040103,7  
TERRA 2-314060504013050128,2  
AQUA28121212--23,1  
IGNIS208108--21,5  
AER42201616--35,6  
AQUA + IGNIS56242424502044,7  
IGNIS + AER60302432502057,1  
AQUA + IGNIS + AER10052-441004080,3  

Tallink Hotel Riga konverentsiruumide kõrgus on 2,8 meetrit.

Book a conference

Eripakkumised, mis võivad sulle meeldida!

Kontakt

Tallink Hotel Riga


Aadress: Elizabetes 24, Riia LV-1050, Läti

Telefon: +371 6709 9760
E-post: hotelbooking@tallink.lv

Vaata kõiki Tallink Hotels kontakte