a subsidiary of Tallink Grupp
Open navigation Search
Close navigation
Close navigation

Broneeri tuba Tühista või muuda oma broneering siin

1

2

3

4

Tere tulemastTallink City Hotel – Konverentsikeskus

Tallink City Hotelis on kaks konverentsiala. Kõrgeimal korrusel asuvad kauni linnavaatega ruumid sobivad väikestele ja keskmise suurusega üritustele. Teisel korrusel asub 100 inimest mahutav konverentsikeskus suuremateks üritusteks.

Kõikides ruumides on dataprojektor, ekraan, pabertahvel ning kirjutusplokid ja pastapliiatsid kõigile osalejatele. Lisatasu eest on võimalik rentida lisaseadmeid nagu DVD-mängijad, mikrofonid, sünkroontõlkeseadmed ja muu tehnika. Kõigis konverentsiruumides on ka konditsioneer ja tasuta Wi-Fi.

Konverentsipakett “Neptun”

Kasuliku ja meeldiva ühendamiseks pakume teile Tallinki hotellides uut konverentsipaketti “Neptun”, mille hind sisaldab lisaks ruumirendile ja toitlustusele ka Aqua Spa piletit. Valida saab kahe erineva pikkusega paketi vahel ning pakett kehtib 6-30 inimesele.

Vali oma meeskonnale või kliendile sobivad ruumid – kas südalinnas Tallink City Hotellis, sadama lähedal Tallink Spa & Conference Hotellis või mere ääres Pirita Spa Hotellis.

Konverentsitehnika

Kõigis konverentsi- ja koosolekuruumides on dataprojektor, ekraan, pabertahvel ja markerid ning kirjutusplokid ja pastapliiatsid kõigile osalejatele. Lisatasu eest on võimalik rentida lisaseadmeid nagu DVD-mängijad, mikrofonid, sünkroontõlkeseadmed ja muu tehnika. Kõigis konverentsiruumides on konditsioneer ja tasuta Wi-Fi.

Konverentsisaalid ja mahutavused

Teater
Klassiruum
Diplomaat
U-stiil
Vastuvõtt
Bankett
Suurus
  • Cityside

    37

  • Seaside

    62

  • Cityside + Seaside

    91

  • Mariehamn

    -

  • Turku

    -

  • Mariehamn + Turku

    20

  • Riga

    25

  • Stockholm

    56

  • Helsinki

    56

  • Stockholm + Helsinki

    100

  • Tallinn

    26

  • Helsinki + Tallinn

    91

  • Stockholm + Helsinki + Tallinn

    -

  • Cityside

    22

  • Seaside

    34

  • Cityside + Seaside

    52

  • Mariehamn

    -

  • Turku

    -

  • Mariehamn + Turku

    -

  • Riga

    14

  • Stockholm

    20

  • Helsinki

    20

  • Stockholm + Helsinki

    56

  • Tallinn

    10

  • Helsinki + Tallinn

    38

  • Stockholm + Helsinki + Tallinn

    -

  • Cityside

    20

  • Seaside

    29

  • Cityside + Seaside

    48

  • Mariehamn

    6

  • Turku

    4

  • Mariehamn + Turku

    14

  • Riga

    16

  • Stockholm

    24

  • Helsinki

    24

  • Stockholm + Helsinki

    54

  • Tallinn

    15

  • Helsinki + Tallinn

    39

  • Stockholm + Helsinki + Tallinn

    -

  • Cityside

    20

  • Seaside

    29

  • Cityside + Seaside

    48

  • Mariehamn

    -

  • Turku

    -

  • Mariehamn + Turku

    -

  • Riga

    -

  • Stockholm

    23

  • Helsinki

    23

  • Stockholm + Helsinki

    52

  • Tallinn

    10

  • Helsinki + Tallinn

    36

  • Stockholm + Helsinki + Tallinn

    -

  • Cityside

    40

  • Seaside

    60

  • Cityside + Seaside

    100

  • Mariehamn

    15

  • Turku

    15

  • Mariehamn + Turku

    35

  • Riga

    45

  • Stockholm

    85

  • Helsinki

    85

  • Stockholm + Helsinki

    175

  • Tallinn

    55

  • Helsinki + Tallinn

    150

  • Stockholm + Helsinki + Tallinn

    -

  • Cityside

    -

  • Seaside

    -

  • Cityside + Seaside

    -

  • Mariehamn

    -

  • Turku

    -

  • Mariehamn + Turku

    -

  • Riga

    -

  • Stockholm

    -

  • Helsinki

    -

  • Stockholm + Helsinki

    -

  • Tallinn

    -

  • Helsinki + Tallinn

    -

  • Stockholm + Helsinki + Tallinn

    -

  • Cityside

    52

  • Seaside

    72,2

  • Cityside + Seaside

    124,2

  • Mariehamn

    19,1

  • Turku

    19,1

  • Mariehamn + Turku

    38,8

  • Riga

    43,7

  • Stockholm

    72,8

  • Helsinki

    73,7

  • Stockholm + Helsinki

    146,5

  • Tallinn

    49

  • Helsinki + Tallinn

    122,7

  • Stockholm + Helsinki + Tallinn

    195,5

Teater Klassiruum Diplomaat U-stiil Vastuvõtt Bankett Suurus 360°
Cityside3722202040-52  
Seaside6234292960-72,2  
Cityside + Seaside91524848100-124,2  
Mariehamn--6-15-19,1  
Turku--4-15-19,1  
Mariehamn + Turku20-14-35-38,8  
Riga251416-45-43,7  
Stockholm5620242385-72,8  
Helsinki5620242385-73,7  
Stockholm + Helsinki100565452175-146,5  
Tallinn2610151055-49  
Helsinki + Tallinn91383936150-122,7  
Stockholm + Helsinki + Tallinn------195,5  

Tallink City Hotel´i konverentsiruumide kõrgus on vahemikus 2,45 kuni 2,6 m.

Konverentsiteenuste tellimine

Eripakkumised, mis võivad sulle meeldida!

Kontakt

Tallink City Hotel


Aadress: A. Laikmaa 5, 10145 Tallinn, Eesti

Telefon: +372 630 0800
E-post: cityhotel@tallink.ee

Vaata kõiki Tallink Hotels kontakte