a subsidiary of Tallink Group
Open navigation Search
Close navigation

Broneeri tuba Tühista või muuda oma broneering siin

ROOMS AND GUESTS

1

LAPS kuni 12 AASTAT
"Kõik alla 13 aastased lapsed majutuvad tasuta, kui ööbivad oma vanematega samas toas. Alates 13 aastaste laste eest tuleb maksta täiendavat tasu 30 €/ öö/ külastaja."

2

3

4

SALES & MARKETING (ESTONIA)

Marina
Mättik

Sales Director
Telefon: +372 630 1042
Mobiil: +372 527 2552
E-post: marina.mattik@tallink.ee

Janar
Kukk

Director of Revenue Management
Telefon: +372 6301070
E-post: janar.kukk@tallink.ee

Angela
Uibo

Sales Manager (Russia)
Telefon: +372 640 9879
Mobiil: +372 51 27 783
E-post: angela.uibo@tallink.ee

Silver
Aste

Sales Manager
Telefon: +372 630 0862
Mobiil: +372 56 634 788
E-post: silver.aste@tallink.ee

Ave
Sinivee

Product Development Manager
Telefon: +372 56 357 557
E-post: ave.sinivee@tallink.ee

Heili
Vaht

Corporate Sales Manager
Telefon: +372 611 8817
Mobiil: +372 53 435 297
E-post: heili.vaht@tallink.ee

Anneli
Lind

Sales Manager - Conferences and Events
Telefon: +372 630 1072
Mobiil: +372 51 40 254
E-post: anneli.lind@tallink.ee

Anna-Kaisa
Sepp

Corporate Sales Manager
Telefon: +372 611 8880
Mobiil: +372 53 300 666
E-post: anna-kaisa.sepp@tallink.ee

Ene
Vihtla

Marketing Manager
Telefon: +372 52 96 277
E-post: ene.vihtla@tallink.ee

Jens-Jesper
Poldre

Development Manager
Telefon: +372 5649 2154
E-post: jens.poldre@tallink.ee

Emilia
Kask

Office Manager
Telefon: +372 6118319
E-post: emilia.kask@tallink.ee

Tallink Spa&Conference Hotel

Sadama 11a,
11011 Tallinn, Eesti

Tel: +372 630 1000
Fax: +372 630 1010
E-post: hotell.spa@tallink.ee

GDS koodid
Amadeus: WV TLLSPA
Apollo/Galileo: WV 3839
Sabre: WV 81089
Worldspan: WV 14639

Tallink Express Hotel

Sadama 9,
10111 Tallinn, Eesti

Tel: +372 667 8700
Fax: +372 667 8800
E-post: expresshotel@tallink.ee

GDS koodid
Amadeus: WV TLLEXP
Apollo/Galileo: WV 24868
Sabre: WV 21619
Worldspan: WV EEXP

Pirita Spa Hotel

Purje 9,
11911 Tallinn, Eesti

Tel: +372 639 8600
Fax: +372 639 8821
E-post: piritaspa@tallink.ee

Sales & Marketing (Latvia)

Santa
Priede

Sales and Marketing director
Telefon: +371 6709 9772
Mobiil: +371 2656 6895
E-post: santa.priede@tallink.lv

Krišs
Prūsis

Corporate Sales Manager
Telefon: +371 6709 9756
Mobiil: +371 2678 0832
E-post: kriss.prusis@tallink.lv

Viesturs
Mašinskis

Sales manager – Conferences & Events
Telefon: +371 6709 9793
Mobiil: +371 2788 6582
E-post: viesturs.masinskis@tallink.lv

Inga
Pešikas-Pētersone

Sales Manager-Leisure sales
Telefon: +371 6709 9758
Mobiil: +371 2836 9911
E-post: inga.petersone@tallink.lv

Aija
Lejniece

Marketing Manager
Telefon: +371 6709 9776
Mobiil: +371 2029 1641
E-post: aija.lejniece@tallink.lv