a subsidiary of Tallink Grupp
Open navigation Search
Close navigation
Close navigation

Broneeri tuba Tühista või muuda oma broneering siin

1

2

3

4

Tallinki hotellide klienditeenindus Eestis

Individuaalbroneeringud ja info (kuni 9 külalist)

E-R 9.00 – 19.00
L-P 9.00 – 16.00

Tel: +372 630 0808
E-post: tallinkhotels@tallink.ee

Gruppide tellimused majutamiseks ja/või toitlustamiseks
(аlates kümnest külalisest)

Tel: +372 640 8946, +372 612 8230
E-post: hotelgroups@tallink.ee

Konverentsi- ja ürituste tellimused

Tel: +372 640 8942, +372 640 8947
E-post: hotelevents@tallink.ee

MÜÜGIOSAKOND EESTIS

Marina
Mättik

Müügidirektor
Telefon: +372 630 1042
Mobiil: +372 527 2552
E-post: marina.mattik@tallink.ee

Terje
Kangro

Korporatiivklientide müügijuht
Telefon: +372 611 8880
Mobiil: +372 552 6886
E-post: terje.kangro@tallink.ee

Anna-Kaisa
Sepp

Korporatiivklientide müügijuht
Telefon: +372 640 8945
Mobiil: +372 5330 0666
E-post: anna-kaisa.sepp@tallink.ee

Anneli
Lind

Konverentside- ja ürituste vanemmüügijuht
Telefon: +372 630 1072
Mobiil: +372 51 40 254
E-post: anneli.lind@tallink.ee

Marina
Golõnina

Reservations Manager
Telefon: +372 640 8944
E-post: marina.golonina@tallink.ee

Kersti
Kulper

Gruppide- ja partnermüügi spetsialist
Telefon: +372 640 8946
E-post: kersti.kulper@tallink.ee

Maarja-Liis
Rohi

Müügiassistent
Telefon: +372 612 8230
E-post: maarja-liis.rohi@tallink.ee

Laura
Ruus

Konverentside- ja ürituste müügispetsialist
Telefon: +372 640 8942
E-post: laura.ruus@tallink.ee

Sigrid
Rood

Konverentside- ja ürituste müügispetsialist
Telefon: +372 640 8947
E-post: sigrid.rood@tallink.ee

Tallink Spa&Conference Hotel

Sadama 11a,
10111 Tallinn, Eesti

Tel: +372 630 1000
E-post: hotell.spa@tallink.ee

GDS koodid
Amadeus: WV TLLSPA
Apollo/Galileo: WV 3839
Sabre: WV 81089
Worldspan: WV 14639

Tallink Express Hotel

Sadama 9,
10111 Tallinn, Eesti

Tel: +372 667 8700
E-post: expresshotel@tallink.ee

GDS koodid
Amadeus: WV TLLEXP
Apollo/Galileo: WV 24868
Sabre: WV 21619
Worldspan: WV EEXP

Tallinki hotellide klienditeenindus Lätis

Tallink Hotels tellimiskeskus (Lätis)
Aadress: Elizabetes 24,
LV-1050 Riga, Läti

(E–R 08:00–17:30)
Tel: +371 6709 9790
Faks: +371 6709 9762
E-post: hotelbooking@tallink.lv

MÜÜGIOSAKOND LÄTIS

Santa
Priede

Sales and Marketing director
Telefon: +371 6709 9772
E-post: santa.priede@tallink.lv

Viesturs
Mašinskis

Sales manager – Conferences & Events
Telefon: +371 6709 9793
E-post: viesturs.masinskis@tallink.lv

Emīls
Bekmanis

Sales Manager-Corporate sales
Telefon: +371 6709 9756
E-post: emils.bekmanis@tallink.lv

Ilvija
Blūzmane

Sales Manager-Leisure sales
Telefon: +371 6709 9758
E-post: ilvija.bluzmane@tallink.lv

Sanda
Sergejeva

Marketing Manager
Telefon: +371 6709 9776
E-post: sanda.sergejeva@tallink.lv

Zane
Zigure

Reservations and revenue manager
Telefon: +371 6709 9778
E-post: zane.zigure@tallinkhotels.lv