a subsidiary of Tallink Grupp
Open navigation Search
Close navigation

Broneeri tuba Tühista või muuda oma broneering siin

1

2

3

4

TALLINK HOTELS BLOGI

Tere tulemast Tallink Hotelsi blogilehele!

Magus uni, üllatavad maitseelamused, lõõgastav spaapuhkus, edukas konverents.

Loe lähemalt, kuidas veeta oma puhkus avastamist väärt pealinnas Tallinnas ja ole kursis Tallinki hotellide tegemistega.

Jälgi meid ka sotsiaalmeedias:

Tallink Hotels Facebook | Tallinks Hotels Instagram

Peresõbralikkus restoranides on suurem missioon!

19.05.2022

Tänavu pälvisid peresõbraliku toitlustusasutuse programmi südantsoojendava tunnustuse lausa kolm Tallinki hotellide restorani. Nendeks on Nero, City Grill House ja Ristorante Flavore. Tallinki hotellide juhatuse liige Eva Hanschmidt-Kalmus ning koolitus- ja teeninduskvaliteedijuht Marju Raudsepp-Põder ütlevad, et peresõbralikkus restoranides on omaette missioon, mille nimel tehakse tööd iga päev.

LOE EDASI »

 

Saame tuttavaks!

14.04.2022

Restoran Nero uus peakokk Ando Lill: oleme saabunud tagasi juurte juurde, kus lihtsuses peitub võlu.
Kas ka sina oled juba värske hooajalise toidu ja uute põnevate menüüde pärast elevil? Meie samuti! Restoran Nero köögis alustab tööd uus peakokk Ando Lill.

LOE EDASI »

 

Koolinoored tutvuvad hotellitööga ja teevad suveks plaane

07.04.2022

Oleme õpilased Tallinki hotellidesse minireisile kutsunud ja näidanud, mis toimub meie põnevas maailmas. Ootame suvel tagasi neid, kellel on soov ennast mõnes ametis juba päriselt proovile panna.

LOE EDASI »

 

Tallink – karjäärivõimalused nii maal kui merel

31.03.2022

Kuigi esimesena seostub Tallink inimestele laevandusettevõttega, siis lisaks 15 laevale käitab ettevõte ka 4 hotelli ja mitmeid restorane.

LOE EDASI »

 

Kuidas tagada särav ja kaunis näonahk ka küpsemas eas?

31.03.2022

Ilu algab seestpoolt, selles ei kahtle keegi, kuid siiski on oluline on ka oma naha eest järjepidevalt hoolt kanda.

LOE EDASI »

 

Intervjuu Marko Männimetsaga – miks tulla ärikliendiks?

08.02.2022

Arutlesime Tallink Hotelsi müüügi- ja arendusdirektori Marko Männimetsaga miks tasub olla Tallink Hotelsi äriklient ning milliseid lahendusi on Tallink Hotelsil pakkuda täna ja tulevikus.

LOE EDASI »

 

Lätlasest baarmen Tallink City hotelli lobby-baaris

11.01.2022

Tallink City hotelli lobby-baarist leiab nägusa lätlasest baarmeni, kelle käe all valmivad põnevad kokteilid ja kellel jagub huvitavaid vestlusi.

LOE EDASI »

 

Horoskoop 2022

01.01.2022

Head uut aastat! On aeg üle vaadata 2022. aasta soovitused Sinu tähemärgile. Kas vajad pisut puhkust või võiksid oma ellu veidike vürtsi lisada. Loe lähemalt, kuidas uuel aastal tegutsema peaksid.

LOE EDASI »

 

Aqua Spa veekeskuse hooldusremont

14.12.2021

Tallink Spa & Conference hotell on peale aastavahetust veekeskuse hooldusremondiks suletud alates 10.01 kuni 03.02.2022.

LOE EDASI »

 

Särav kolmikvõit

18.10.2021

Särav kolmikvõit – NOK NOK noppis Tallinn Cocktail Week-il kõik auhinnad

Juba teist aastat järjest särab Tallinna Vanalinnas asuv NOK NOK restoran ja restorani baaridaam Jana Mitunevitš Eesti Baarmenide Assotsiatsiooni poolt korraldatava Tallinn Cocktail Week’i võistlusel. Sel aastal toodi koju koguni kõik kolm auhinda – Parim lokaal 2021, Parim barmen 2021 ja Parim kokteil 2021.

LOE EDASI »

Anatolijs Pimanovs ja City Grill House

04.10.2021

City Grill House restorani peakokk Anatolijs Pimanovs: toit maitses väga hästi, isegi ketšupit ei pidanud lisama!

Tallinna südalinnas asuv uus grillrestoran City Grill House pakub külastajatele suurepärast valikut grillil valmistatud roogi. Restorani peakokk Anatolijs Pimanovs pühendub igapäevaselt restorani toimimisse ja on hingega asja juures, et muuta toidud veelgi maitsvamaks ja pakkuda inimestele meeldejäävat restoranielamust.

LOE EDASI »

Hans Kaigas ja kokteilimaailm

17.09.2021

Tallink City hotelli peabaarmen Hans Kaigas: mind inspireerivad reisidelt saadud maitseelamused!

Efektsed kokteilid, kerged eined ja muidugi hea šampanjavalik on suurepärasteks põhjusteks, mis teevad Tallink City hotelli lobbyst eelistatud kohtumispaiga nii hotelli külaliste kui ka tallinlaste jaoks.

LOE EDASI »

Meelis Press ja Tallink City hotell

08.07.2021

Tallink City hotelli renoveerimisprojekti arhitekt Meelis Press: Tallink City hotel on kindlasti hetke eesti hotellimaastiku teerajaja.

Tallinna südalinnas Laikmaa tänaval, 1974. aastast pärinevas legendaarses Teenindusmaja hoones asuva Tallink City Hotelli pea aasta aega kestnud ja 10 miljonit eurot maksnud põhjalikud renoveerimistööd on jõudnud üle finišijoone.

LOE EDASI »